Montovaný domček

Montovaný domček alebo chatka. Na našej stránke drevo-domy.eu  nájdete montované domčeky na náradie a záhradné chatky rôznych rozmerov od 6m2 do 25m2.  Chatky a domčeky na náradie  sú o sile materiálu od 28mm do 70mm . Štandardne používame severský smrek , ktorý je certifikovaný systémom FSC. Záhradné chatky sú vyrobené v zmysle pravidiel  ISO 9001 .  V rámci našich služieb ponúkame dopravu, montáž náter a iné doplnkové služby. Ako jedna z mála firiem zrealizujeme montovaný domček aj na drevený rošt a zemné skrutky. Výhoda takejto montáže chatky, je že nemusíte pripravovať základovú dosku. taktiež je tento variant vhodný do miest, kde nie je možné klasickú betónovú dosku  či zámkovú dlažbu zrealizovať. napríklad ochranné pásma, atď. V rámci našich služieb štandardne ponúkame dopravu zdarma, montáž chatiek a kanadského šindla.

Taktiež vonkajší náter osvedčenými farbami zn. Remmers.

Záhradné chatky v cene do 2000,- EUR sa objednávajú bez finančnej zálohy.

Montované domčeky v cene do 3000,- EUR sa objednávajú zo zálohou 500,- EUR

K našim ponukám Vám zašleme vždy aj fotku realizácie Vami požadovaného – prípadne príbuzného domčeku.

Aktuálna AKCIA: doprava ZDARMA!

Info linka: +421 917 960522  e-mail:info@drevo-domy.eu

Domčeky na náradie

Záhradné domčeky na náradie majú svoj blog , v ktorom Vám radíme a inšpirujme Vás.

11 – Predstavujeme Vám našu klasiku . Záhradnú chatku Adelína

Záhradné domčeky na náradie Adelína patria k najpredávanejším od nás. Jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere.

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie.