realizácie záhradných stavieb

Realizácie chatiek

Všetky realizácie chatiek a fotky záhradných chatiek sú naše realizácie. CHceme aby ste mali reálnu a beskreslenú predstavu ako realizácie záhradných domčekov prebiehajú a aký je z nich reálny výsledok.

V galérii sú fotky sériových domčekov aj atypických riešení. Špecializujeme sa na záhradné stavby do 25m2 . Dobré rady pri výbere záhradnej chatky nájdete aj na našom BLOGU.

Realizácie chatiek, ktoré sme vykonali u Vás a pre Vás.


Realizujeme  montáže chatiek po celej SR!

Ponúkame kvalitné záhradné domčeky , záhradné chatky a garáže.

Základným materiálom je výberový severský smrek, ktorý po ošetrení vhodným povrchovým náterom zabezpečí dlhú životnosť záhradnej stavby. Krátke dodacie lehoty 14-30 dní. Zabezpečujeme dopravu, montáž a náter našich výrobkov po celej SR. 

Spôsob objednávky záhradnej stavby :

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem pri realizácii záhradného domčeku napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku realizácie záhradnej chatky podľa vlastného uváženia.

  • Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  • Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  • Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.