Rekreačná chata do 25m2 A FRAME SUMA 6x4m
Rekreačná chata do 25m2 A FRAME SUMA 6x4m

Zateplená rekreačná chata

Rekreačné chaty a mobilné domy  v severskom štýle sú trendom v oblasti rýchleho bývania. U nás sa stali fenoménom najmä rekreačné chaty a malé obytné záhradné domy do 25m2 . Montované stavebnicové rekreačné chaty, ktoré Vám ponúkame sú moderné a dizajnovo nadštandardne prevedené rekreačné stavby.  Moderný dizajn ide ruku v ruke s praktickosťou a úžitkovosťou týchto stavieb za primeranú.

Rekreačná chata do 25m2 A FRAME SUMA 6x4m

Rekreačná chata do 25m2 A FRAME SUMA 6x4m

Rekreačná chata do 25 m2 SUMA (Áčko) Je tohtoročnou novinkou. Jedná sa o luxusné prevedenie klasickej drevenej chaty typu A. Doménou je vzdušný obývací priestor, ktorému dominuje presklená predná stena.

Cena s DPH od: 19.900,- EUR

Víkendová rekreačná chata Chopok

Víkendová rekreačná chata Chopok do 25m2

Víkendová rekreačná chata Chopok je o rozmere 24m2 a spĺňa požiadavky dnes moderného TINY bývania. Krásne zapadne na akýkoľek pozemok.

Cena s DPH od: 24.900,- EUR

Rekreačná chata Orebro
Rekreácia v chte do 40m2 môže vyzerať aj takto moderne

Rekreačná chata Örebro 39m2

Malá rekreačná chatka. Hotové riešenie rekreačného bývania, ktoré je pripravené k bývaniu ihneď po inštalácii len s minimom dodatočných prác. Chatka je nenáročná na priestor a veľkosť pozemku. Sila stien 70mm

Pôdorys na vyžiadanie

Cena s DPH: 21.900,- EUR

Víkendová rekreačná chata zo šikmou strechou a veľkými presklenými oknami  MALMO
Víkendová rekreačná cjata MALMO v prevedení 70mm

Víkendová rekreačná chata MALMO

Malmo je rekreačný objekt na pôdoryse 32m2 pričom jeho celková obývateľná plocha v rámci poschodia je 39m2 Krásne okná s determálnymi dvojsklami . Dteny 70mm

Pôdorys na vyžiadanie

Cena s DPH : 25.900,- EUR

Rekreačná chata Tigris

Rekreačná stavba Tigris s obývateľným podkrovím 30m2

Víkendový rekreačný domček Tigris v 70mm sile stien je konfortný pre rodinnú rekreáciu . Mimo plnohodnotného prízemia chata poskytuje aj znížené podkrovie vhodné napríklad na prespanie. Pôdorys 31m2

Pôdorys na vyžiadanie

Cena s DPH: 15.900,- EUR

Víkendová rekreačná chata s podkrovím a terasou pred vchodom . CANADA

Víkendová rekreačná chata Canada 48m2

Víkendová rekreačná chata Canada s obývateľným podkrovím. Obytný priestor chaty je rozdelený na 35m2 na prízemí chaty a čiastočne obytného podrovia o výmere 13m2 Sila stien 70mm

Pôdorys na vyžiadanie

Cena s DPH: 26.900,- EUR

Rekreačný domček s prístreškom, oknami a dvermi. Drevená zrubová konštrukcia  Tahiti 70

Rekreačná chatka do 25m2 TAHITI

Náš rokmi osvedčený model rekreačnej chatky do 25m2 v 70mm prevedení. Chatka má zvýšené podkrovie vhodné na perespatie alebo ako úložný priestor.

Cena s DPH: 13.490,- EUR

Rekreačná chata ELBA

Rekreačná záhradná stavba ELBA

Ďalší s bestsellerov v prevedení do 25m2. Vnútorné delenie stavby je na tri oddelené miestnosti , kde je možné zriadiť kuchyňu , alebo Kúpeňnu . Záhradnú stavbu realizujeme v prevedení 40mm alebo 70mm

Cena s DPH: 12.900,- EUR

Murano 3 atelier

Rekreačná chata – atelier Murano 3

Murano spája eleganciu tradičných prvkov s moderným designom. Jeho klasická sedlová strecha v kombinácii s hliníkovými rámami posuvných dverí vytvára charakteristický vzhľad, pocit útulnosti a komfortu.

Cena s DPH: 16.900,- EUR ZIMNÁ CENA s DPH: 12.900,- EUR

Rekreačná chatka MURANO 1

Rekreačná montovaná chatka Murano 1

Rekreačná chata Murano 1 je varobená z 44 mm serského smreku. Nájdete v nej moderné, funkčné a tepelne izolačné okná a dvere z hliníka. Vnútorný priestor je predelený s priestorom na kúpelňua WC

Cena s DPH: 15.500,- EUR ZIMNÁ CENA s DPH: 11.900,- EUR

Rekreačná chata je skvelý produkt. Montáž našich stavieb je veľmi rýchla a jednoduchá. V princípe sa líši od montáže záhradných dočekov len veľkosťou. Väčšinou sa jedná o zrubovú stavbu o sile 70 mm ako sú napríklad varianty Tahiti , alebo Tigris. U týchto stavieb je ideálne zatepliť strechu a podlahu. Sila 70mm dreva je v kombinácii s vákuovanými oknami dostatočná za účelom rekreácie a víkendových pobytov.

Zateplená rekreačná chata na KVH konštrukcii

Výhodou hranolovej konštrukcie rekreačných chát je najme možnosť zateplenia stien. KVH hranoly sú konštrukčne pripravené tak aby nedochádzalo k ich vysušeniu a teda aby rekreačná chatka nesadala. Proces postupného sadania zrubových stavieb je prirodzený (cca 2-3%). Ustavieb z hranolovej konštrukcie je tento proces úplne minimálny či žiadny. Preto je tento spôsob výstavby výborný na zateplenie stien. Zateplenie strechy a podlahy je taktiež samozrejmosťou.

Rekreačné chaty vieme osadiť jednak na pripravenú základovú dosku Betón alebo dlažbu, taktiež nie je problém v prípade vhodného podložia stavbu osadiť na drevený rošt a zemné skrutky.

Výstavba samotnej rekreačnej stavby je v intenciách niekoľko dní . Počas výstavby nie je problém zrealizovať prípravu na elektroinštalácie a ďalšie inžinierske rozvody.