Chata z dreva Caroline GLD


Chata Carolina
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 575 cm (21,66 m2)
  • Hrúbka materiálu: 40 mm
  • Okná: 54×54 cm, 88x88cm, 129×88 cm
  • Dvere: 149x195cm

Cena s DPH: 8.900 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Chata z dreva Caroline GLD

Chata z dreva Caroline GLD – už teraz ju milujete. Rekreačná záhradná chatka patrí k výrobkom, ktoré poskytujú kvlaitné prevedenie záhradnej a rekreačnej stavby. Caroline je chata z dreva , ktorá skvele zapadne na Váš rekreačný pozemok. Objekt o rozmere  21m2 priestoru je rozdelený do troch prízemných častí. Svojim rozmerom pod spadá do kategórie rekreačných chatiek, na ktoré nie je nutné stavebné povolenie. Realizácia sa vykoná na základe ohlásenia na stavebnom úrade. Záhradná chatka poskytuje oddychový priestor  pre Vás a Vašu rodinu  či kamarátov. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Chatka je vyrábaná je z predsušeného severského smrekového dreva.

Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom. Samozrejme aj podľaha.

Chata sa dá postaviť na betónový základ, zámkovú dlažbu, ale samozrejme aj na zemné skrutky a drevený rošt. Prečítajte si naše blogy , kde nájdete veľa informácii o stavbe, umiesnení comčeku. Taktiež iné technické informácie.

7 – Montáž záhradnej chatky na betónovú dlažbu

Zámková dlažba je z pohľadu ľahkej stavby, ktorou  záhradná chatka bezpochyby je výborné riešenie.

5 – Montáž na zemné skrutky a drevený rošt

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť nový záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu , alebo  zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie. Drevený rošt a osadenie na zemné skrutky

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…