Záhraný domček - Adelina šervený šindel

Kanadský šindel na chatky

kanadský šindel na záhradný domček
kanadský šindel na záhradný domček

Kvalitná strešná krytina je veľmi dôležitá.  Uchová Vašu chatku v suchu a prispeje a je jedným zo základov  dlhej doby užívania záhradnej chatky. Používame kvalitné živicové kanadské šindle, ktoré sa bežne používajú aj na rodinné domy.

Kanadský šindel čierny
Kanadský šindel čierny
Kanadský šindel hnedý
Kanadský šindel hnedý
Kanadský šindel červený
Kanadský šindel červený
Kanadský šindel zelený
Kanadský šindel zelený
realizácia záhradnej chatky
realizácia rekreačnej chatky

Základom je mať strechu záhradného domčeku  v suchu.

Šindel na chatky sa často podceňuje. Kvalitná strecha je nesmierne dôležitá pre každú stavbu, a rovnako aj pre Váš záhradný domček. Pracujeme s overenými asfaltovými kanadskými šindľami, ktoré spoľahlivo a dlhodobo chránia záhradný domček, chatku či garáž.

Okrem ochrannej funkcie tvorí tiež dekoračnú funkciu – vybrať si môžete zo štyroch farebných prevedení:

Spôsob objednávky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.