Radi Vám poradíme s výberom vhodného náteru záhradnej chatky. Verte , že na dobrom nátere ozaj záleží.

Náter chatky

Kvalitný náter chatky  neplní iba estetickú funkciu. Je veľmi dôležitý pred ochranou dreva voči poveternostným vplyvom a voči škodcom. Súčasný trh ponúka obrovské množstvo rôznych náterov, no nie všetky sú vhodné pre záhradné stavby. Každopádne je viacero renomovaných domácich a zahraničných výrobcov farieb, ktorých produkty môžete smelo používať.

My doporučujeme Remmers – čo je nemecká overená značka. Jej najväčšou výhodou je , že jedným náterom dokážete drevo ošetriť voči hnilobe, UV žiareniu , parazitom a ďalším vonkajším vplyvom.

remmers logo
remmers

Čo si o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku . Napríklad UV žiarenie je ovplyvňuje farbu dreva už od prvého dňa. Krásne smrekové drevo má na začiatku krásnu bledú farbu, ktorá vplyvom slnečných lúčov postupne žltne. Slniečko je žiaľ dnes agresívnejšie než v minulosti. Ak chcete zachovať farbu dreva ošetrite čo najskôr (do 2 dní) domček transparentným vonkajším náterom.

Kvalitné záhradné chatky

Naša ponuka

Dodávané záhradné domčeky sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC , ktorý potvrdzuje ekologické vyťaženie použitého dreva. Vlastná výroba domčekov a chatiek  spĺňa požiadavky noriem  ISO 9001. K chatkám ponúkame dopravu montáž a náter. Vlastnú stavbu chatiek realizujeme s ohľadom na vykonané sadové úpravy na Vašom pozemku. Pri výrobe a montáži pre záhradné domčeky volíme riešenia, ktoré sú dôležité pre kvalitný výsledok našej práce.

Záhradné domčeky ponúkané našou firmou je cca 150 typov rozmerov od 6m2 až Do 25m2. Použitý materiál je severský Smrek o sile 28 až 70mm. Drevo je certifikované systémom FSC a výroba spĺňa prísne ISO normy kvality riadenia. K domčekom (Realizácie ) ponúkame kompletný servis vrátane dopravy , montáže a ostatných doplnkových služieb.

BLOGY:

Neprehliadnite našu sekciu blogov. Nájdete v nej rady odporúčania pri stavbe a výbere záhradných chatiek. Bolog pravidelne roširujeme o nové príspevky

Našim dodávateľom farieb Remmers  je farlesk logo