Technické informácie pri výbere záhradných domčekov
betonova zakladova doska;
Základová doska k domčeku
nater na zahradnu chatku
Vyberte si z farieb Remmers
červený obdlznik
Výber kanadského šindla
Doprava
Doprava domčekov a chatiek

Technické informácie pri stavbe záhradných chatiek:

Stavbu záhradných chatiek  a záhradných domčekov je vhodné dopredu premyslieť a technicky naplánovať . Treba myslieť na fakt, kde záhradnú chatku umiestnime. s ohľadom na rozlohu pozemku , jeho tvar a prípadne aj sklon.  O stavbe záhradných chatiek sme preto vytvorili viacero blogov, a video vlogov ktoré majú za účel poradiť budúcemu staviteľovi pri výbere jeho budúcej záhradnej chatky.

Je treba dopredu naplánovať aká bude nielen rozloha záhradnej chatky, prípadné odstupy od plotov či budov. Ďalej treba zvoliť správnu základovú dosku.  Ďalej farbu  prípadne tvar šindla. Upozorňujeme , že treba zvoliť ľahkú krytinu . Ideálny je kanadský šindel, alebo plechová krytia.

Samotná stavba záhradnej chatky je stavba hotového stolárskeho výrobku. Chatka je dopredu naprojektovaná a narezaná na presné kusy, ktoré skladáte na základe podrobného návodu a technického výkresu kde je zakreslená pozícia každej chatky. CHatku si mnohý zákazníci stavaj´bez problémov svojpomocne.

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú vo väčšine od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Stavba záhradných domčekov- technické informácie k našim stavbám, ich dodávanie je chlieb náš každodenný .

Naše výhody: zabezpečuje servis pre pre obe republiky:

ČR – Ceha Prostějov s.r.o.

SR- ARTE Trenčín s.r.o.

Obe firmy sídlia vo vlastných priestoroch , takže máte záruku , že nás tu vždy nájdete.

Stavba zahradnych chatiek -technické informácie

Dovoľte zopár základných informácií

Realizácia:

  1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.
  2. Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.

Spôsob objednávky: záhradnej chatky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.