Rekreačná chatka Gotland 7F / 4848


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 483 cm x 483 cm (23,52 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 142 x 184 cm
  • Okno: 2x 119 x 84 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH: 6.290,- EUR

JARNÁ AKCIA 1 KUS 4.790,-EUR – SKLADOM

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Rekreačná chatka Gotlend 4848

Rekreačný chatka Gotland je typ rozmernejšej chatky v prevedení 40mm. Výrobok poskytuje vysokú kvalitu prevedenia. 40mm steny sú mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby.  Taktiež  sila steny je vhodná k rozmeru chatky, ktorá poskytuje 23m2 vnútorného priestoru.(Stavby do 25m2 sú bez stavebného povolenia, a len na základe ohlášky na stavený úrad.) Rekreačná chatka skvele zapadne na Váš pozemok. Jej využitie je ozaj všestranné. Môžete v nej skladovať materiál, náradie, bicykle, prípadne umiestniť príslušenstvo k bazénu. Oceníte   praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Rekreačná chatka Gotlend je mimoriadne vhodná na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v letných mesiacoch. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

K domu je možné doobjednať prístrešok, ktorý je po celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Spôsob objednávky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.