Rekreačná chata – atelier Murano 3


Rekreacná chatka Murano 3
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 575 x 390 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Dvere: 2x 303 x 202 cm posuvné s dvojitým sklom, 1x 204 x 202 cm posuvné dvere, dvojsklo, 1x 83 x 190 cm interiérové vnútorné

Cena s DPH: 16.900,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Rekreačná chata – atelier Murano 3

Rekreačná chata alebo aj atelier Murano 3 so silou steny 44 mm. Murano spája eleganciu tradičných prvkov s moderným designom. Jeho klasická sedlová strecha v kombinácii s hliníkovými rámami posuvných dverí vytvára charakteristický vzhľad, ktorý zároveň dodáva pocit útulnosti a komfortu. Vďaka dvojitým trojdielnym a jedným jednodielnym posuvným dverám s izolačným bezpečnostným sklom je vnútorný priestor ateliéru dostatočne osvetlený a presvetlený.

Dve priestranné izby s vysokým stropom poskytujú dostatok miesta na vaše aktivity a odpočinok. Zaujímavou pridanou hodnotou tohto domčeka je poschodie určené na spanie, ku ktorému sa dostanete po rebríku, čím získate ďalšie útulné miesto na oddych, snívanie či leňošenie v tomto záhradnom rekreačnom ateliéri.

Na prianie vieme rozšíriť vrcbý priestor po celom pôdoryse záhradnej stavby
Atelier Murano z radu Lasita ALU – System s hliníkovými rámami vo farbe antracitu je zárukou kvality a moderného vzhľadu, ktorý dokonale ladí s vašimi záhradami.

Stavba záhradných chatiek je to čo nás baví

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.