Chatka Tahiti 70


Project Description
  •        Popis chaty:
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 540 cm (21,06 m2)
  • Hrúbka materiálu: 70 mm

  Cena s DPH:

  9.590 EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Chata

  Chata Tahiti – budete ju milovať. Víkendová záhradná chata Tahiti patrí k výrobkom, ktoré poskytujú luxusné prevedenie záhradnej stavby. Chata skvele zapadne na Váš rekreačný pozemok. Objekt ponúka 23m2 priestoru rozdeleného do dvoch prízemných častí a zníženého podkrovia. Svojim ideálnym rozmerom pod spadá do kategórie chatiek, na ktoré nie je nutné stavebné povolenie. Realizácia sa koná na základe ohlásenia na stavebnom úrade. Záhradná chatka poskytuje oddychový priestor  pre Vás a Vašich blízkych. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

  Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

  Chata Tahiti sa dá postaviť na klasický betónový základ, zámkovú dlažbu , ale aj na zemné skrutky a drevený rošt. Prečítajte si naše blogy , kde nájdete veľa informácii o stavbe, umiesnení comčeku. Taktiež iné technické informácie.

  7 – Montáž záhradnej chatky na betónovú dlažbu

  Zámková dlažba je z pohľadu ľahkej stavby, ktorou  záhradná chatka bezpochyby je výborné riešenie.

  5 – Montáž na zemné skrutky a drevený rošt

  Veľa z Vás rieši problém ako osadiť nový záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu , alebo  zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie. Drevený rošt a osadenie na zemné skrutky

  4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

  V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

  1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

  Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…


   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!