Záhradný domček zo skladom Little Rock


Záhradný domček zo skladom Little Rock
Záhradný domček zo skladom Little Rock
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 510 cm x 430 cm (21,3 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 158x 185 cm
  • Dvere: 83 x 190 cm
  • Okno: 188×65 cm -2 kusy
  • Hrúbka materiálu: 34 mm

Cena s DPH: 5.690 EUR

LETNÁ AKCIA 4.360,- EUR s DPH

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Drevený záhradný domček zo skladom Little Rock

Záhradný domček zo skladom Little Rock je dlho očakávaná novinka v sehmente záhradných stavieb. Praktické priečelie chatky až 200 cm a rozšírený sklad v bočnej časti chatky je zaujímavé pre veľa naších zákazníkov. V 34 mm prevedení  patrí  k výrobkom, ktoré za skvelú poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky dobré  riešenie záhradnej stavby. Sila materiálu korešponduje s kvalitou daného výrobku. Záhradný domček Little Rock rozširuje modelovú radu Keila a Borkum.

Chatky skvele zapadnú k Vášmu rodinnému domu a do, záhrady.

Domček ponúka 21,3m2 vnútorného priestoru, ktorý je priamo rozdelený na sklad o rozmere na uskladnenie  materiálu, náradia či bicyklov a oddelenú miestnosť , ktorá je vhodná na vytvorenie príjemného oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradný domček Little Rock sa  výborne hodí do záhradkárskych kolónií. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý je po celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru.

Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Záhradná chatka Borkum 2  Borkum 6

Blogy o záhradných chatkách:

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

14 – Novinky 2019 na našej stránke drevo-domy.eu

V tomto blogu by sme Vám  radi predstavili niekoľko noviniek  domčekov Lasita, ktoré sme pre Vás zaradili pre rok 2019 do našej ponuky.

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…