Delený záhradný domček Borkum 4


Záhradná chatka Borkum 2
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 485 cm x 300 cm (14,55 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 196 cm
  • Dvere: 84 x 196 cm
  • Okno: 2x 129 x 99 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm
  • Okná a dvere osadené bezpečnostným sklom

Cena s DPH: 5.290 EUR

CENA: 3.990 EUR s DPH – JARNÁ AKCIA

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Delený záhradný domček Borkum 4

Delený záhradný domček Borkum sú vyhľadávané pre svoju praktičnosť. Patria k výrobkom, ktoré poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky dobré  riešenie záhradnej stavby. Sila materiálu podtrháva kvalitu daného výrobku. Chatky skvele zapadnú k Vášmu domu, do Vašej záhrady či k Vašej chate. Delený záhradný domček ponúka 14,5m2 vnútorného priestoru, ktorý je priamo rozdelený na sklad o rozmere 3,6m2 na uskladnenie  materiálu, náradia či bicyklov a oddelenú miestnosť 10,9m2, ktorá je vhodná na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradné domčeky Borkum sú výborný variant do záhradkárskych kolónií. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.

záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý je po celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.


Záhradné domčeky  -BLOGY:

20 – Stavba záhradnej chatky na betónové piliere

Stavba záhradnej chatky na betónové piliere. Najčastejšie využíva pri svahovom a nerovnom povrchu, kde prevýšenie  jednej strany záhradnej chatky nie je možné .

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu