Záhradné chatky Borkum 6


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 485 cm x 390 cm (18,92 m2)
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 149 x 196 cm
 • Dvere: 84 x 196 cm
 • Okno: 2x 129 x 99 cm
 • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

6.990 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradné chatky Borkum sú vyhľadávané pre svoju praktičnosť. V 40mm prevedení  patria k výrobkom, ktoré poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky dobré  riešenie záhradnej stavby. Sila materiálu podtrháva kvalitu daného výrobku. Záhradné chatky Borkum skvele zapadnú k Vášmu domu, do Vašej záhrady či k Vašej chate. Domček ponúka 18,95,2m2 vnútorného priestoru, ktorý je priamo rozdelený na sklad o rozmere 4,6m2 na uskladnenie  materiálu, bicyklov a oddelenú miestnosť 14,3m2, ktorá je vhodná na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa , alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v letných mesiacoch. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradné domčeky Borkum sú výborný variant do záhradkárskych kolónií. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý je po celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!