Blog 14. Novinky 2022 na našej stránke drevo-domy.eu


Blog záhradná chatka

Novinky 2022 na našej stránke drevo-domy.eu

V tomto blogu o záhradných chatách by sme Vám  radi predstavili niekoľko noviniek  domčekov Lasita, ktoré sme pre Vás zaradili pre rok 2019 do našej ponuky.

Prístrešok Kirian je doplnková stavba k nášmu základnému sortimentu záhradných chatiek a domčekov.

Zákazníkovi ponúka viac ako 11 m2 priestoru, ktorý je možné využiť  na krásne  posedenie , uskladnenie dreva či zaparkovanie kosačky. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Montáž doporučujeme na zámkovú dlažbu, ktorá tvorí pevný, stabilný a efektný podklad k záhradnému prístrešku.

Dodávame ho v prevedení 28mm.

záhradný prístrešok Kirian
záhradný prístrešok Kirian

Wels 4 DT záhradná chatka vo vysokej kvalite prevedenia za rozumnú cenu v 28 mm prevedení.

Domček Wels skvele zapadne k Vášmu domu, na záhradku či chatu. Chatka Vám ponúka 14,78 m2 vnútorného. Záhradnú chatku je možné  objednať aj v prevedení s jednokrídlovými dverami )Wels4ET).

Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva, ktoré je ekologicky vyťažené v zmysle noriem certifikátu FSC.

Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.

Wels 4dt záhradná chatka
Wels 4dt záhradná chatka
nákres - zahradná chatka 28mm
nákres – zahradná chatka 28mm

Wiliam záhradný domček je predelený priečkou . Ponúka spolu viac ako 9m2  vnútorného priestoru, ktorý je ako sme už uviedli rozdelený na sklad a oddelenú miestnosť vhodnú na vytvorenie oddychového priestoru. Oceníte najmä  praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú používanie domčeku. Záhradný domček Wiliam je výborný variant do záhradkárskych kolónií. Chatku William  je možné poskladať tiež zrkadlovo.

Stránka chatky Wiliam

Záhradný domček Wiliam
Záhradný domček Wiliam
nákres Záhradný domček Wiliam
nákres Záhradný domček Wiliam

Záhradný domček s prístreškom Walter je vyrobený z 28mm smrekového dreva.

Chatka  Walter je menšia záhradná chatka, ktorá sa hodí do záhrady a k rodinnému domu. Prístrešok poskytuje dostatočný tieň. Domček samotný  poskytuje dostatok miesta na uskladnenie základných. Je ho možné zmontovať aj zrkadlovo.

Podrobnosti

Záhradná chatka s prístreškom Walter
Záhradná chatka s prístreškom Walter
Záhradný domček s prístreškom - nákres
Záhradný domček s prístreškom -nákres

Chatka Wibo je vyrobená  z 28mm smrekového dreva. Domček má taktiež certifikát FSC.  Vyťažené územie bolo znovu zalesnené. Chatka  Wibo je malá záhradná stavba, ktorá sa hodí do záhrady k rodinnému domu – alebo  chalupe. Prístrešok poskytuje dostatočný tieň pre Váš odpočinok . Záhradný domček je možné zmontovať aj zrkadlovo.

záhradný domček Wibo
záhradný domček Wibo
Záhradná chatka s prístreškom -pôdorys
Záhradná chatka s prístreškom -pôdorys

Poslednou novinkou sú záhradné domčeky s pultovou strechou Belmont .

Domček je rozdelený na obytnú a úžitkovú časť. Krásne a presklené veľké dvere pridávajú tejto vysoko kvalitnej chatke ešte viac šarmu a atraktivity. Záhradné domčeky sa vyrábajú v dvoch variantoch. Menší domček je o rozmere 3,8×2,5m. Väčší je v rozmere 4,25×2,85m.  Sila steny je 28mm.  Záhradnú chatku  je možné zmontovať  zrkadlovo. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (ako väčšina našich chatiek)

Záhraný domček s pultovou strechou
Záhraný domček s pultovou strechou
zahradny-domcek-belmont-1-03
zahradny-domcek-belmont-1-03