Blog 44. Moderná a štýlová záhradná stavba DOMEO 1. a 2.


Domeo 2 realizácia záhradnej stavby
Moderná záhradná stavba s prístreškom

Moderná záhradná stavba Domeo 1 a jej rozšírený variant o prístrešok DOMEO 2

.

Domeo 2 moderná chatka s prístreškom
Domeo 2 moderná chatka s prístreškom

Kompaktný priestor 9m2 modernej chatky DOMEO sa ideálne hodí ku každej modernej stavbe


Moderný záhradný domček Domeo predstavuje inovatívnu záhradnú stavbu s moderným dizajnom a impozantnými panoramatickými oknami, ktoré výrazne prispievajú k jeho atraktívnemu vzhľadu.

Svojou univerzálnosťou poskytuje rôznorodé využitie, od úložného priestoru až po ateliér či letnú kuchyňu. Patriaci do série 1-6, Domeo sa vyznačuje nielen rôznymi veľkostnými variantmi, ale tiež možnosťou prestrešenia, čo umožňuje prispôsobenie domčeka rôznym potrebám a prostrediam.

Základné prevedenie chatky DOMEO je 9m2 vnútorného priestoru

Moderný záhradný domček s materiálom z severského smreka predstavuje štýlovú a praktickú prídavnú stavbu do záhradného prostredia. Tento domček je navrhnutý s ohľadom na moderný dizajn a výnimočné detaily, ktoré ho robia výnimočným a atraktívnym.

  • Rozmer: 300 cm x 300 cm (8,48 m2) S rozlohou 8,48 m2 poskytuje dostatok priestoru na rôzne využitie. Je ideálny pre použitie ako ateliér, úložný priestor alebo letnú kuchyňu. Jeho kompaktné rozmery umožňujú jednoduchú integráciu do záhradného prostredia.

  • Dvere: 204 cm x 203 cm Dvere s veľkými rozmiermi nielenže pridávajú eleganciu, ale aj umožňujú pohodlný vstup a výstup do domčeka. Ich veľkosť prispeje k prirodzenému prepojeniu interiéru s exteriérom.

  • Okno: 100 cm x 202 cm Okno zabezpečuje dostatok denného svetla a vizuálny kontakt s okolitým prostredím. To pridáva do interiéru prirodzený pocit a umožňuje obyvateľom
pôdorys chatky DOmeo 1
pôdorys chatky DOmeo 1
Záhradný domček DOmeo 2 nákres
Záhradný domček DOMEO 2 pôdorys

Variantou záhradnej stavby rozšírenou o efektný prístrešok je DOMEO 2

Moderný záhradný domček s prístreškom kombinuje štýlový dizajn so skvelou funkcionalitou a ochranou pred poveternostnými vplyvmi. Tu sú charakteristiky tohto domčeka:

  • Materiál: Severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 300 cm (8,48 m2)
  • Dvere: 204 cm x 203 cm
  • Okno: 100 cm x 202 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Bezpečnostné sklo

Prístrešok s dĺžkou 220 cm vytvára ideálny oddychový kút k modernému záhradnému domčeku Domeo. S možnosťou uzavretia drevenou stenou môžete ľahko získať dodatočné súkromie a ešte viac si užívať pokoj a pohodu.

Funkčnosť a design záhradných stavieb

Tieto vlastnosti robia moderný záhradný domček s prístreškom ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky, funkčnosti.

Sada záhradných domčekov DOMEO je vyrobená z kvalitného severského smreka, čo zabezpečuje nielen pevnosť a trvanlivosť, ale tiež prírodný a estetický vzhľad.

S rozlohou 8,48 m2 + prístrešok poskytuje dostatok priestoru na rôzne využitie. Je ideálny ako ateliér, úložný priestor alebo letnú kuchyňu.

Dvere a okná s veľkými rozmirmi nielenže pridávajú eleganciu, ale aj umožňujú pohodlný vstup a výstup do domčeka. Veľkosť okien a dverí zabezpečuje dostatok denného svetla a vizuálny kontakt s okolitým prostredím. To pridáva do interiéru prirodzený pocit a umožňuje obyvateľom užívať si krásu záhrady.

DOmeo 2 záhradná stavba s náterom
Moderná stavba s prístreškom a atypovou zadnou stenou
Domeo 4 realizácia záhradného domčeku
DOMEO realizácia záhradného domčeku

Masívna drevená konštrukcia a hliníkové rámy okien

S hrúbkou siern chatky 44 mm a bezpečnostnými sklami poskytuje Domeo nielen vizuálnu príťažlivosť, ale aj robustnosť a bezpečnosť. Celkovo je Domeo ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčný, moderný a esteticky príjemný prídavný priestor do svojho záhradného prostredia.

Prítomnosť bezpečnostných skiel na oknách zvyšuje bezpečnosť a zabraňuje nežiadúcim zraneniam. Týmto spôsobom domček nielenže poskytuje estetický zážitok, ale aj zabezpečuje bezpečné prostredie.