Blog 30. Malá záhradná chatka s prístreškom Jelle 175 PLUS Blog č.30.


Jelle 175 Plus záhradný domček blog

Malá záhradná chatka s prístreškom Jelle 175 PLUS je jednou s najmenších záhradných stavieb , ktoré na našej stránke ponúkame.

Nie vždy máme dostatok priestoru, a nie vždy potrebujeme veľký priestor na uskladnenie našich záhradných potrieb. Je to od preferencii a samozrejme od proporcii miesta, kde môžeme záhradný domček umiestniť.

Chatka Jelle 175 Plus je jedna s noviniek  na rok 2022

Malá záhradná chatka Jelle na betónovom základe

Pre chatku Jelle s prístreškom doporučujeme pevnú základovú dosku

Keďže prístrešok je vlastne samostatná stavba pripojená k základnému domčeku JELLE doporučujeme ako základovú dosku betónovú planu, alebo zámkovú dlažbu.  Za správne osadenie domčeka Vám bude odmenou jeho dlhá trvácnosť a bezproblémové použitie.

Malá záhradná chatka s prístreškom Jelle je v základe bez prístrešku. Je navrhnutá tak, aby prístrešok bol univerzálny a dal sa namontovať vpravo, ale aj vľavo od chatky. Podobne riešené sú aj chatky ST.Louis, Tampa a  Novia.  Univerzálner a obojstranné riešenie zrýchľuje proces dodania až ku Vám.

Pôdorys Jelle 175
Pôdorys Jelle 175
Jelle 175 Plus chatka s prístreškom

Výhody osadenia záhradného domčeku s prístreškom  na betónovú platňu, alebo zámkovú dlažbu.

Ako vždy treba dodržať pravidlo, že chatka potrebuje pevné a stabilné podložie. Makadám či iné kamenisté podložie nie je stabilné.  Skrátka kamienky sa Vám budú časom uvoľňovať a chatka s prístreškom Vám bude nerovnomerne klesať.  Variant drevený rošt a zemné skrutky a je síce možný , ale povedzme si tak ako to je.

Terasa záhradného domčeku  s prístreškom sa bude používať na grilovanie, prípadne na odkladanie náradia. A podlahové drevo bude trpieť a bude sa amortizovať. Naopak dlažba a betónová doska sa Vám odmenia dlhou trvácnosťou.  Treba zvážiť svoje možnosti a vybrať si riešenie vhodné k danej situácii.

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

Kontaktujte nás

Ďakujeme za správu

success

Čoskoro sa vám ozveme.

Napíšte nám support-icon