Praktická záhradná chatka Erna sa vyrába v dvoch veľkostných prevedeniach . Konkrétne sa jedná o model Erna 1  vrozmere 480x380cm a väčšia Erna 2 v rozmere 480x480cm. Chatka je o sile 40mm a v základe sa predáva bez podlahy . Podlahu záhradnej chatky však môžete dokúpiť , prípadne dodatočne namontovať  do už postaveného záhradného domčeku.

 

 

 

 

Základová doska pre praktickú záhradnú chatku Erna.

Dôležitá je správne osadenie chatky.  Rovná a stabilná základová doska Vám zabezpečí správne fungovanie domčeku  o tejto problematike sme písali aj v predchádzajucich blogoch a zverejnili sme aj krátke video s výhodami jednotlivých riešení.

</ul>

Jeden s príkladov ako prakticky osadiť záhradnú chatku je realizácia podkladu formou zámkovej dlažby, ktorej hlavná výhoda dlažby je jej estetické prevedenie , ktoré môže výborne slúžiť aj ako finálna podlaha v chatke.  Podobne praktické a kvalitné riešenie je aj základová doska pod záhradnú chatku formou betónovej dlažby.

praktická záhradná chatka ERNA1
praktická záhradná chatka na rošte

Praktická záhradná chatka sa dá jednoducho osadiť na rošt a zemné skrutky.

V niektorých prípadoch nie je možné , prípadne technicky náročné  pripraviť ako podklad  zámkovú dlažbu, alebo betónový základ. V takýchto prípadoch je možná realizácia  na zemné skrutky a drevený rošt. Ako je vidieť na obrázku – chatka je zladená s náterom roštu a tvorí veľmi pekný a kompaktný celok. Pri inštalácii na rošt jw nutné objednať chatku aj s podlahou.

 

Praktická záhradná chatka v  28mm prevedení EBRO B

Ak máte otázky píšte na náš mail info@drevo-domy.eu alebo volajte na naše tel. číslo +421 (0)917 960 522

Navštívte aj naše ďalšie blogy o záhradných chatkách:

 

Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

Chatka na náradie

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…


  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!