Blog 29. Praktická záhradná chatka


Praktická záhradná chatka Erna sa vyrába v dvoch veľkostných prevedeniach . Konkrétne sa jedná o model Erna 1  vrozmere 480x380cm a väčšia Erna 2 v rozmere 480x480cm.

Chatka je o sile 40mm a v základe sa predáva bez podlahy . Podlahu záhradnej chatky však môžete dokúpiť , prípadne dodatočne namontovať  do už postaveného záhradného domčeku.

Základová doska pre praktickú záhradnú chatku Erna.

Dôležitá je správne osadenie chatky.  Rovná a stabilná základová doska Vám zabezpečí správne fungovanie domčeku  o tejto problematike sme písali aj v predchádzajucich blogoch a zverejnili sme aj krátke video s výhodami jednotlivých riešení.

Jeden s príkladov ako prakticky osadiť záhradnú chatku je realizácia podkladu formou zámkovej dlažby, ktorej hlavná výhoda dlažby je jej estetické prevedenie , ktoré môže výborne slúžiť aj ako finálna podlaha v chatke.  Podobne praktické a kvalitné riešenie je aj základová doska pod záhradnú chatku formou betónovej dlažby.

Praktická záhradná chatka sa dá jednoducho osadiť na rošt a zemné skrutky.

V niektorých prípadoch nie je možné , prípadne technicky náročné  pripraviť ako podklad  zámkovú dlažbu, alebo betónový základ. V takýchto prípadoch je možná realizácia  na zemné skrutky a drevený rošt. Ako je vidieť na obrázku – chatka je zladená s náterom roštu a tvorí veľmi pekný a kompaktný celok. Pri inštalácii na rošt jw nutné objednať chatku aj s podlahou.

Praktická záhradná chatka v  28mm prevedení EBRO B

Ak máte otázky píšte na náš mail info@drevo-domy.eu alebo volajte na naše tel. číslo +421 (0)917 960 522