Blog 31. O výstavbe modernej záhradnej chatky pre náročných zákazníkov


Blog realizácia modernej záhradnej stavby Domeo 4

Realizácia moderného záhradného domčeku DOMEO 4 potrebuje kvalitnú prípravu v podobe základovej ideálne betónovej dosky . Prípade zámkovej dlažby.

Záhradný domček Domeo je vybavený oknami s vákuovým dvojsklom, ktoré je osadené v ALU profiloch. Profily sú vo farbe RAL 7016 .

Úspechom dobrej realizácie kvalitné založenie si záhradného domčeku

Základom záhradného domčeku je hranolová konštrukcia, do ktorej sa navŕtavajú obvodové perodrážkové laty o sile 44mm. Je veľmi dôležité zachovať správne uhly a rozmer domčeku. Nepresnosť sa môže prejaviť pri osádzaní ALU profilov s oknami. Preto treba pri zakladaní prvých lát čo najpresnejšie stavbu premerať a stabilizovať si rozmery a uhly pomocnými latami.

Zateplenie záhradnej chatky

Ak plánujete využívať tento zahraný ateliér aj v chladnejších mesiacoch doporučujeme Vám zateplenie stavby pod strechou z vnútornej strany , prípadne aj zateplenie podlahy tak ako sme Domeo realizovali u konkrétneho zákazníka.

Moderný záhradný domček sa hodí   do dnešných moderných novostavieb. Určite sa Vám odvďačí nielen skrášlením Vášho exteriéru, ale aj chvíľami, ktoré v ňom strávite zo svojou rodinou.

Realizácia moderného záhradného domčeku – fotky

Realizácia moderného záhradného domčeku Domeo 4

Praktická záhradná chatka s prístreškom v  28mm prevedení IVANA

Ak máte otázky píšte na náš mail info@drevo-domy.eu alebo volajte na naše tel. číslo +421 (0)917 960 522