Záhradný domček s prístreškom Ivana 275


Ivana 275 záhradný domček
Ivana 275 záhradný domček
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 224×269 cm + 337 cm terasa
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 2.990,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Cena za podlahu a podkladné hranoly v domčeku 380,- EUR s DPH

Záhradný domček s prístreškom Ivana 275

Záhradný domček s prístreškom Ivana 275 je veľmi dobre využiteľna záhradná stavba s prístreškom. Je vhodná k domu na odpočinok. Ďalej ako sklad. Ponúkajú 6 m2 priestoru, ktorý je možné využiť  na posedenie a uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva v záhrade. Domček má ako  súčasť prístrešok 9m2, ktorý obsahuje zadnú stenu. Prístrešok je možné umiestniť samozrejme aj zrkadlovo. Chatka obsahuje vysoko kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožnia využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme okná, dvere, kovania , zámok s kľúčom. Podlaha je za príplatok. Dodávame ho v prevedení 28mm.

Záhradný domček s prístreškom Ivana 275 je aj v ďalších  variantoch : domček KENZO , domček WALTER

Prečítajte si naše blogy o záhradných chatkách.

Vyberáme z blogov:

Blog 9. : Chatka s prestrešením St. Louis je aktuálne najžiadanejším typom záhradnej stavby k rodinnému domu. Poskytuje nielen možnosť skladovania záhradného príslušenstva, ale aj plochu pre odpočinok či posedenie.

Môžete zvoliť rôzne druhy dlažieb a ich farieb. Nebojte sa experimentovať. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus veľmi peknú hnedú farbu dlažby. Ako vidíte na priloženej fotke – aj táto farba výborne zapadne ku koloritu tejto záhradnej stavby.

Blog 15: Záhradné domčeky s prístreškom.

Záhradná chatka s prestrešenou terasou TAMPA a všeobecne domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu
Skôr než Vám predstavíme niektoré obľúbené typy záhradných chatiek s prístreškom radi by sme sa pristavili pri základovej doske. Doporučujeme Vám prevedenie zámkovej dlažby, ktorá celkovo je veľmi efektná a najmä trvácna. Je na Vás akú farby dlažby vyberiete . Takto pripravená základová doska môže byť aj namiesto drevenej podlahy v domčeku. Určite oceníte jej trvácnosť.