Katalóg

Chatky s terasou Luna 2


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 360 cm x 360 cm + 140 cm terasa
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 149 x 185 cm
 • Okno: 56 x 179 cm
 • Okno: 88 x 99 cm
 • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

2.590 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

 

Chatky s terasou

Luna 2  je  je chatka pre každého klienta. Vyrába sa v prevedení o sile  28mm. Domček je možné poskladať aj zrkadlovo – tak aby sa čo najlepšie hodil do Vašej záhrady.  Terasa dodáva stavbe luxusný vzhľad a poskytuje príjemné miesto na odpočinok.  Luna je  jednopriestorový objekt , ktorý môže býva najčastejšie využívaná ako letná kuchyňa, alebo sklad k domu a záhrade.  Dve okná dodávajú interiéru dostatok svetla. Ako už bolo vyššie spomenuté, montáž je možné previesť aj zrkadlovo. Veľmi žiadaná je aj tersa , ktorá poskytuje príjemné posedenie a ochranu pred slnkom najmä  v letných mesiacoch.

Záhradné chatky s terasou je možné umiestniť nielen na klasickú základovú dosku, ale aj na zemné skrutky a rošt.

Blog: Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku a Instagram, pretože  nemá presnú predstavu – aký záhradný domček postaviť. Potrebujú poradiť a skonzultovať svoju voľbu.  Preto sme sa rozhodli zriadiť  blogovú stránku kde zverejňujeme rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky. Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou drevených chatiek  je rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za deň.  Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!