Rekreačná chatka v akcii
Výpredaj záhradných chatiek ARUBA
Kvalitne zahradne domceky 1

Rekreačná chatka Gotlamd zo zľavou
Záhradná chatka s prístreškom ARUBA 3
REKREAťNá CHATKA BARBADOS 6
Kvalitne zahradne domceky 1
sorara-mirador-2021-deluxe-3×3-white-8720254526690_3 (1)
bazen
sorara-mirador-2021-deluxe-3×3-white-8720254526690_3 (1)

PlayPause

Záhradný domček

Záhradný domček, záhradná chatka, záhradný ateliér a drevená garáže s rýchlim dodaním a najlepšou kvalitou.

INFO LINKA : +421 917 960 522

e-mail: info@drevo-domy.eu


Pre nás je dôležité , aby montovaný záhradný domček a aj ostatné naše záhradné stavby boli vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

A čo vlastne FSC certifikát potvrdzuje?

Certifikát potvrdzuje ekologické vyťaženie použitého dreva. FSC  je spôsob ťažby dreva, ktorý pamätá na spätné zalesnenie a výsadbu.  Čo z prírody berieme to jej aj vraciame. 

Ako sa vyrába záhradný domček?

Vlastná výroba drevených záhradných domčekov a chatiek spĺňa požiadavky noriem ISO 9001. Certifikát potvrdzuje štandard a kvalitu výroby v zmysle platných noriem a spôsob riadenia výroby tej najvyššej kvality.

Doplnkové služby.

Ako bolo vyššie uvedené záhradný domček Vám vieme nielen zmontovať, ale aj položiť strešnú krytinu a osadiť na drevený rošt a zemné skrutky, čím nahradíme klasickú základovú dosku.

Všetky potrebné informácie nájdete v sekcii Technické informácie

Ďalej ponúkame montáž a náter. Vlastnú stavbu záhradných chatiek realizujeme s ohľadom na vykonané sadové úpravy na Vašom pozemku.

Pri výrobe a pri montáži volíme riešenia, ktoré sú dôležité pre kvalitný výsledok našej práce.

Pri objednávke záhradných domčekov platia aktuálne ceny a akcie!

Neprehliadnite záhradné domčeky v akciových cenách.

Ak si domček objednáte už teraz ceny Vám zachováme aj pri neskoršej dodávke.

INFO LINKA : +421 917 960 522
e-mail: info@drevo-domy.eu

Prečo je záhradný domček tak skvelou voľbou pre Vašu záhradu?

Predstavte si, ako sadnete do interiéru vášho nového dreveného záhradného domčeka. Počúvate zvuky prírody, čítate knihu, alebo sa len tak dívate na okolitú prírodu. V záhradnom domčeku si môžete užiť všetky chvíle oddychu, ktoré si zaslúžite. Alebo potrebujete priestor na uskladnenie? Hravo uskladníte náradie, hračky pre deti, alebo možno dokonca priestor využijete na letnú kuchyňu. Záhradný domček ponúka nespočetné možnosti.

Domčeky sa po realizácii stávajú súčasťou vašej záhrady. Je možné ich osadiť na betónovú dosku, zámkovú dlažbu , ale aj na zemné skrutky a drevený rošt. Správna a kvalitná základová doska je to , čo zabezpečí stabilitu domčeku a dlhú životnosť.

Záhradný domček -Spôsob objednávky.


Ako objednť záhradný domček:

Snažíme sa sa o jednoduchú, priamu komunikáciu s vami. Po prijatí vášho mailového alebo telefonického dopytu pripravíme podrobnú a nezáväznú ponuku presne podľa vašich potrieb a predstáv. V ponuke nájdete ceny za jednotlivé služby. Môžete tak rýchlo identifikovať presne to, čo potrebujete. Vyberte si či máte záujem o dodanie dreveného záhradného domčeku s montážou, pokládkou šindla, náterom či montážou na drevený rost a zemné skrutky bez nutnosti budovania základovej dopsky. Každá ponúkaná služba je jasne uvedená s cenou. Rozsah služieb si môžete objednať podľa vašich preferencií. ALebo si trúfate na svojpomocnú montáž? Poradíme Vám a určite to zvládnete.

Postup ako jednoducho sa objednáva záhradná chatka:

  1. Na základe telefonického, alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny vždy s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia ponuky …zväčša prebieha telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové záhradné domčeky
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka . Jedná sa o jednoduché potvrdenie e-mailom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.

Ako dodáme a následne realizujeme Váš záhradný domček a chatku?


Realizácia Vašej zákazky drevenej záhradnej stavby – Pred príchodom na miesto realizáície:

Spravidla 2-3 dni pred konkrétnou realizáciou Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné Vašu zákazku realizovať. Dohodne sa termín, ktorý vyhovuje obom stranám. V telefonáte sa pýtame na stavebnú pripravenosť a dolaďujeme posledné detaily – ako prípadná zmena farby náteru či šindla.

Následne príde auto – klasická dodávka do 3,5T a privezie Vaš záhradný domček. Ak je Vaša objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér (zároveň aj montér) Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

Čo ak je objednávka Vašeho  záhradného domčeku s montážou?

Na miesto realizácie prídu vždy minimálne dvaja montážni pracovníci a vykládku montovanej chatky a jej realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po skončení montáže záhradný domček Vám odovzdajú a skontrolujú si s Vami celú realizáciu. Po ukončení montáže chatky dostávate faktúru k úhrade na účet. V prípade platby v hotovosti doklad o úhrade z virtuálnej registračnej pokladne.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami pri dodaní a stavbe Vašej záhradnej chatky – či inej stavby.

Články a informácie o záhradných domčekoch

Blog 35. časť: Drevené záhradné bazény – novinka na leto 2022

Montované drevené záhradné bazény sú ozaj dobré a cenovo prístupné riešenie domácej rekreácie k záhradným chatkám.

Je to jednoduché a pritom vysoko praktické riešenie domáceho kúpania. Drevené bazény majú zrubovú konštrukciu a ľahko ich viete položiť na spevnený povrch. Tie v maticovom tvare dokonca viete umiestniť skoro kdekoľvek s minimálnymi úpravami terénu.

Blog 34. časť: Chyby základovej dosky pre záhradný domček

Chyby základovej dosky pre záhradný domček sa stále opakujú.  Zákazníkom zdôrazňujeme už pri objednávke , že nekvalitná príprava môže mať za následok  nielen faktické problémy pri výstavbe , ale aj predraženie celej investície do stavby záhradnej chatky.

Blog 33. časť Predstavenie nových záhradných domčekov s prístreškom v našej ponuke na rok 2022

Predstavenie nových záhradných domčekov na sezónu je každoročná klasika. Aj v roku 2022 sa náš sortiment záhradných chatiek  sčasti mení, ale najmä rozširuje o nové produkty.

Hlavnou skupinou domčekov , ktoré sme posilnili sú chatky s prístreškom.  Sú praktické a poskytujú nielen miesto pre uskladnenie vecí zo záhrady , ale poskytujú aj príjemný tieň pre chvíle oddychu  na Vašom pozemku.

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm. Viac

22. BLOG – MODERNÝ ZÁHRADNÝ DOMČEK JAVA

Radi by sme Vám v tomto blogu predstavili modernú záhradnú stavbu Java v prevedení materiálu 44mm. S podlahou , terasou a veľkými posuvnými panoramatickými dverami a oknami. Viac

Blog 25. Realizácia záhradného domčeku na zámkovú dlažbu je veľmi praktická.

Nielen esteticky ale aj na údržbu.  Kotvenie podkladových hranolov zabezpečujú hmoždinky dotónu, ktoré sa kotvia cca každých 60cm do špár.  Podkladné hranoly sú impregnované voči vlhkosti.
viac

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…
Viac

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…
Viac

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…
Viac

Technické informácie k realizácii domčekov

Základová doska pre záhradný domček

Prečo je dôležitá základová doska pre záhradný domček?

Záhadný domček musí stáť na rovnej a pevnej ploche. Ideálna na tento účel je betónová doska s oceľovou výstužou o priemere 6 mm (Kari rohož). Môže byť použitá aj zámková dlažba , prípadne betónová dlažba (50x50x6cm). Informácie nájdete v sekcii Základová doska

Záhradné domčeky – Náter

Kvalitný náter chatky

Kvalitný náter chatky  neplní iba estetickú funkciu. Je veľmi dôležitý pred ochranou dreva voči poveternostným vplyvom a voči škodcom. Súčasný trh ponúka obrovské množstvo rôznych náterov, no nie všetky sú vhodné pre záhradné stavby. Každopádne je viacero renomovaných domácich a zahraničných výrobcov farieb, ktorých produkty môžete smelo používať. Katalóg farieb

Šindel na záhradné chatky

Kvalitné šindely na strechu

Kvalitná strecha je nesmierne dôležitá pre každú stavbu, a rovnako aj pre Váš záhradný domček. Pracujeme s overenými asfaltovými kanadskými šindľami, ktoré spoľahlivo a dlhodobo chránia záhradný domček, chatku či garáž. Vzorky šindla -katalóg