Rekreačná chatka v akcii
Výpredaj záhradných chatiek ARUBA
Kvalitne zahradne domceky 1

Rekreačná chatka Gotlamd zo zľavou
Záhradná chatka s prístreškom ARUBA 3
REKREAťNá CHATKA BARBADOS 6
Kvalitne zahradne domceky 1
sorara-mirador-2021-deluxe-3×3-white-8720254526690_3 (1)
bazen
sorara-mirador-2021-deluxe-3×3-white-8720254526690_3 (1)

PlayPause

Záhradné domčeky

Záhradné domčeky, záhradné chatky, záhradné ateliéry a garáže s rýchlim dodaním a najlepšou kvalitou.

INFO LINKA : +421 917 960 522

e-mail: info@drevo-domy.eu


Záhradné domčeky a  stavby sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC , ktorý potvrdzuje ekologické vyťaženie použitého dreva. FSC  je spôsob ťažby dreva, ktorý pamätá na spätné zalesnenie a výsadbu.  Čo z prírody berieme to jej aj vraciame.  K záhradným domčekom ponúkame kompletný servis vrátane dopravy , montáže a ostatných doplnkových služieb.

Vlastná výroba záhradných domčekov a chatiek spĺňa požiadavky noriem ISO 9001. K chatkám ponúkame už spomínanú dopravu montáž a náter. Vlastnú stavbu záhradných chatiek realizujeme s ohľadom na vykonané sadové úpravy na Vašom pozemku.

Pri výrobe a pri montáži záhradných domčekov volíme riešenia, ktoré sú dôležité pre kvalitný výsledok našej práce.

Pri objednávke záhradných domčekov platia aktuálne ceny a akcie!

Neprehliadnite záhradné domčeky v akciových cenách.

Ak si domček objednáte už teraz ceny Vám zachováme aj pri neskoršej dodávke.

INFO LINKA : +421 917 960 522
e-mail: info@drevo-domy.eu

Predstavte si, ako sadnete do interiéru vášho nového záhradného domčeka. Počúvate zvuky prírody, čítate knihu, alebo sa len tak dívate na okolitú prírodu. V záhradnom domčeku si môžete užiť všetky chvíle oddychu, ktoré si zaslúžite. Alebo potrebujete priestor na uskladnenie? Hravo uskladníte náradie, hračky pre deti, alebo možno dokonca priestor využijete na letnú kuchyňu. Záhradný domček ponúka nespočetné možnosti.

Domčeky sa po realizácii stávajú súčasťou vašej záhrady. Je možné ich osadiť na betónovú dosku, zámkovú dlažbu , ale aj na zemné skrutky a drevený rošt. Správna a kvalitná základová doska je to , čo zabezpečí stabilitu domčeku a dlhú životnosť.

Spôsob objednávky záhradného domčeku


Spôsob objednávky záhradného domčeku:

Snažíme sa sa o jednoduchú, priamu komunikáciu s vami. Po prijatí vášho mailového alebo telefonického dopytu pripravíme podrobnú a nezáväznú ponuku presne podľa vašich potrieb a predstáv. V ponuke nájdete ceny za jednotlivé služby. Môžete tak rýchlo identifikovať presne to, čo potrebujete. Vyberte si či máte záujem o dodanie záhradného domčeku s montážou, pokládkou šindla, náterom či montážou na drevený rost a zemné skrutky bez nutnosti budovania základovej dopsky. Každá ponúkaná služba je jasne uvedená s cenou. Rozsah služieb si môžete objednať podľa vašich preferencií. ALebo si trúfate na svojpomocnú montáž? Poradíme Vám a určite to zvládnete.

Postup objednávky:

  1. Na základe telefonického, alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny vždy s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia ponuky …zväčša prebieha telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové záhradné domčeky
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka . Jedná sa o jednoduché potvrdenie e-mailom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.

Realizácia pre záhradné domčeky a chatky


Realizácia pre záhradné domčeky a chatky:

Spravidla 2-3 dni pred konkrétnou realizáciou Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné Vašu zákazku realizovať. Dohodne sa termín, ktorý vyhovuje obom stranám.

Následne príde auto – klasická dodávka do 3,5T a privezie Vaše záhradné domčeky. Ak je Vaša objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér (zároveň aj montér) Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

Čo ak je objednávka Vašeho  záhradného domčeku s montážou.

Prídu vždy minimálne dvaja montážni pracovníci a vykládku chatky a jej realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po skončení montáže záhradný domček Vám odovzdajú. Ďalej po ukončení montáže chatky dostávate faktúru k úhrade na účet. V prípade platby v hotovosti doklad o úhrade z virtuálnej registračnej pokladne.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami pri dodaní a stavbe Vašej záhradnej chatky – či inej stavby.

Články a informácie o záhradných domčekoch

Blog 35. časť: Drevené záhradné bazény – novinka na leto 2022

Montované drevené záhradné bazény sú ozaj dobré a cenovo prístupné riešenie domácej rekreácie k záhradným chatkám.

Je to jednoduché a pritom vysoko praktické riešenie domáceho kúpania. Drevené bazény majú zrubovú konštrukciu a ľahko ich viete položiť na spevnený povrch. Tie v maticovom tvare dokonca viete umiestniť skoro kdekoľvek s minimálnymi úpravami terénu.

Blog 34. časť: Chyby základovej dosky pre záhradný domček

Chyby základovej dosky pre záhradný domček sa stále opakujú.  Zákazníkom zdôrazňujeme už pri objednávke , že nekvalitná príprava môže mať za následok  nielen faktické problémy pri výstavbe , ale aj predraženie celej investície do stavby záhradnej chatky.

Blog 33. časť Predstavenie nových záhradných domčekov s prístreškom v našej ponuke na rok 2022

Predstavenie nových záhradných domčekov na sezónu je každoročná klasika. Aj v roku 2022 sa náš sortiment záhradných chatiek  sčasti mení, ale najmä rozširuje o nové produkty.

Hlavnou skupinou domčekov , ktoré sme posilnili sú chatky s prístreškom.  Sú praktické a poskytujú nielen miesto pre uskladnenie vecí zo záhrady , ale poskytujú aj príjemný tieň pre chvíle oddychu  na Vašom pozemku.

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm. Viac

22. BLOG – MODERNÝ ZÁHRADNÝ DOMČEK JAVA

Radi by sme Vám v tomto blogu predstavili modernú záhradnú stavbu Java v prevedení materiálu 44mm. S podlahou , terasou a veľkými posuvnými panoramatickými dverami a oknami. Viac

Blog 25. Realizácia záhradného domčeku na zámkovú dlažbu je veľmi praktická.

Nielen esteticky ale aj na údržbu.  Kotvenie podkladových hranolov zabezpečujú hmoždinky dotónu, ktoré sa kotvia cca každých 60cm do špár.  Podkladné hranoly sú impregnované voči vlhkosti.
viac

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…
Viac

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…
Viac

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…
Viac

Technické informácie k realizácii domčekov

Základová doska pre záhradný domček

Prečo je dôležitá základová doska pre záhradný domček?

Záhadný domček musí stáť na rovnej a pevnej ploche. Ideálna na tento účel je betónová doska s oceľovou výstužou o priemere 6 mm (Kari rohož). Môže byť použitá aj zámková dlažba , prípadne betónová dlažba (50x50x6cm).

Záhradné domčeky – Náter

Kvalitný náter chatky

Kvalitný náter chatky  neplní iba estetickú funkciu. Je veľmi dôležitý pred ochranou dreva voči poveternostným vplyvom a voči škodcom. Súčasný trh ponúka obrovské množstvo rôznych náterov, no nie všetky sú vhodné pre záhradné stavby. Každopádne je viacero renomovaných domácich a zahraničných výrobcov farieb, ktorých produkty môžete smelo používať.

Šindel na záhradné chatky

Kvalitné šindely na strechu

Kvalitná strecha je nesmierne dôležitá pre každú stavbu, a rovnako aj pre Váš záhradný domček. Pracujeme s overenými asfaltovými kanadskými šindľami, ktoré spoľahlivo a dlhodobo chránia záhradný domček, chatku či garáž.

ELBA rekreačná záhradný záhradný domček pre celú rodinu. Blog 23.

Malá rekreačná chatka ELBA

Malé rekreačné chatky sú čoraz sú stále obľúbenejšie.  Sú za dobrú cenu. Ich výstavba je rýchla a nenáročná. Elba je do 25 m2 a stačí na jej realizáciu ohláška na stavebnom úrade.

6 – Náter záhradnej chatky. Ideálne hneď po montáži

Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho čo najskôr riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku. Čím skôr – tým lepšie.

2 – Výber záhradného domčeku, chatky  a garáže

Výber záhradného domčeku

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku? Ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…Čítajteďalej v tomto blogu.