Katalóg

Luxusná chatka Aruba 2A


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 300 cm x 450 cm
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 149 x 196 cm
 • Dvere: 84 x 190 cm
 • Okno: 2 x 71 x 122 cm
 • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

4.590 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Luxusná chatka

Luxusná chatka  v modernom štýle. To je Aruba  záhradný domček v 44mm prevedení  patrí k výrobkom, ktoré poskytujú luxusné  prevedenie záhradnej stavby. Esteticky a praktický domček je  skvelé architektonické riešenie pre Vašu záhradnú stavbu. Domček Vám ponúka 12m2  vnútorného priestoru rozdeleného na terasu a dve samostatne oddelené miestnosti. Jednou s nich je sklad o rozmere 4m2, na uskladnenie záhradného materiálu a náradia. V chatke nájdete tiež  oddychový priestor 8m2  pre Vás a Vašich blízkych, alebo pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré Vám uľahčujú manipuláciu pri používaní tohto domčeku. Chatku je možné objednať v  zrkadlovej verzii ( Verzia A / alebo B). Domček Aruba je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha,  zámok s kľúčom.

Link: Luxusná chatkaAruba verzia 3 verzia záhradnej chatky Aruba s terasou

Technické informácie TU

Doporučujeme Vám našu sekciu BLOG. Nájdete tam  viacero rád a postrehov, ktoré môžete využiť pri objednávke a stavbe záhradnej chatky.

12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

Častokrát  dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie.

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!