Katalóg

Aruba 2A


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 300 cm x 450 cm
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 149 x 196 cm
 • Dvere: 84 x 190 cm
 • Okno: 2 x 71 x 122 cm
 • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

4.590 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Luxusná chatka

Stavba v modernom štýle. To je Aruba  záhradný domček v 44mm prevedení  patrí k výrobkom, ktoré poskytujú luxusné  prevedenie záhradnej stavby. Esteticky a praktický domček je  skvelé architektonické riešenie pre Vašu záhradnú stavbu. Domček Vám ponúka 12m2  vnútorného priestoru rozdeleného na terasu a dve samostatne oddelené miestnosti. Jednou s nich je sklad o rozmere 4m2, na uskladnenie záhradného materiálu a náradia. V chatke nájdete tiež  oddychový priestor 8m2  pre Vás a Vašich blízkych, alebo pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré Vám uľahčujú manipuláciu pri používaní tohto domčeku. Chatku je možné objednať v  zrkadlovej verzii ( Verzia A / alebo B). Domček Aruba je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha,  zámok s kľúčom.

Link: Luxusná chatkaAruba verzia 3 verzia záhradnej chatky Aruba s terasou

Technické informácie TU

Doporučujeme Vám našu sekciu BLOG. Nájdete tam  viacero rád a postrehov, ktoré môžete využiť pri objednávke a stavbe záhradnej chatky.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!