Záhradné chatky WYNAND Keila 28/34


záhradné chatky KEILA
záhradné chatky KEILA
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer:  380×250 cm / 28 mm
  • Rozmer:  425×280 cm/34mm
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Dvere: 77×185 cm
  • Okno:  129 x 99 cm
  • Bezpečnostné sklo
  • Hrúbka materiálu: 28 a 34 mm

Cena s DPH:

3.590,-EUR (380x250cm/28mm)

———————————————————-

3.990,-EUR (425x280cm/34mm)

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka WYNAND (Keila) 28/34

Záhradná chatka WYNAND je vyhľadávaný pre svoju praktičnosť a dobrú cenu. Patrí k výrobkom, ktoré poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky dobré  riešenie záhradnej stavby.

Sila materiálu 34 mm veľmi pekne dotvára kvalitu daného výrobku. Chatky skvele zapadnú k Vášmu domu, do Vašej záhrady či k Vašej chate. Domček ponúka 11,6m2 vnútorného priestoru, ktorý je priamo rozdelený na sklad o rozmere 2,9m2 na uskladnenie  materiálu, náradia či bicyklov a oddelenú miestnosť 8,7m2, ktorá je vhodná na vytvorenie oddychového priestoru. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradné domčeky Keila sú výborný variant do záhradkárskych kolónií.  

Variant v 28 mm prevedení je o rozlohr 9,5 m2 pričom miestnosť na bicykle má taktiež zachovaných 2,9m2.

Záhradná chatka Keila sa dá  poskladať tiež zrkadlovo.

Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý je po celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Blogy o záhradných chatkách :

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…