Záhradné chatky Keila 28/34


záhradné chatky KEILA
záhradné chatky KEILA
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer:  380×250 cm / 28 mm
  • Rozmer:  425×280 cm/34mm
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Dvere: 77×185 cm
  • Okno:  129 x 99 cm
  • Bezpečnostné sklo
  • Hrúbka materiálu: 28 a 34 mm

Cena s DPH:

3.390,-EUR (380x250cm/28mm)

3.790,-EUR (425x280cm/34mm)

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka Keila 28/34

Záhradná chatka KEILA je vyhľadávaný pre svoju praktičnosť a dobrú cenu. Patrí k výrobkom, ktoré poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky dobré  riešenie záhradnej stavby.

Sila materiálu 34 mm veľmi pekne dotvára kvalitu daného výrobku. Chatky skvele zapadnú k Vášmu domu, do Vašej záhrady či k Vašej chate. Domček ponúka 11,6m2 vnútorného priestoru, ktorý je priamo rozdelený na sklad o rozmere 2,9m2 na uskladnenie  materiálu, náradia či bicyklov a oddelenú miestnosť 8,7m2, ktorá je vhodná na vytvorenie oddychového priestoru. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradné domčeky Keila sú výborný variant do záhradkárskych kolónií.  

Variant v 28 mm prevedení je o rozlohr 9,5 m2 pričom miestnosť na bicykle má taktiež zachovaných 2,9m2.

Záhradná chatka Keila sa dá  poskladať tiež zrkadlovo.

Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý je po celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Blogy o záhradných chatkách :

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

Kontaktujte nás

Ďakujeme za správu

success

Čoskoro sa vám ozveme.

Napíšte nám support-icon