Akciové záhradné domčeky Ofenburrg 2-OF


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 390 cm (2-OF)
  • Obsah:  v základe bez podlahy(možnosť doobjednať)
  • Dvere: 149 x 196 cm
  • Okno: 88×99 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

CENA 3.490,-EUR

(Domček sa dá poskladať aj zrkadlovo)

Ofenburrg 3-OF 485x390cm

Ofenburrg 5-OF 485x485cm

Ofenburrg 4-OF 485x425cm

Akciové záhradné domčeky Ofenburrg 2-OF

Akciové záhradné domčeky 40mm  sú za skvelé ceny v práve prebiehajúcej AKCII. 40mm sila stien zvýrazní kvalitu daného výrobku. Skvele zapadne k domu, na záhradku či chatu. Chatka ponúka 15m2 vnútorného priestoru , ktorý je možné využiť  na uskladnenie materiálu, náradia či príslušenstva k bazénu. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania a zámok s kľúčom. Podlaha a podkladné hranolčeky sú za príplatok.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok  je možné vidieť v našich realizáciách.

Akciové záhradné domčeky Ofenbuug v ďalších variantoch: Ofenburg 3OF 385x390cm,   4-OF 485x425cm , 5-OF 485x485cm

Záhradné domčeky blog:Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku.  Zákazníci nemajú presnú predstavu – aký záhradný domček objednať. Potrebujú poradiť prípadne konzultovať svoju voľbu s odborníkom.

Preto sme sa rozhodli zriadiť  túto stránku , kde postupne budeme zverejňovať  rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky.

Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za jeden deň.  Záhradné a rekreačné domčeky môžete v prípade nutnosti  rozobrať.  Ďalej ich môžete previesť na iné miesto a znovu zložiť. Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.


Blog záhradných domčekov pravidelne aktualizujeme  a rozširujeme.

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…