Záhradný domček William 250


Záhradný domček  s oknom a dverami . Rozdelená na sklad a obytnú miestnosť
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 250 cm x 380 cm (9,15 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Dvere: 77 x 185 cm
  • Okno: 2 x 90 x 32 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 3.390 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

William 250

Záhradný domček William je predelený priečkou vytvára nové možnosti využitia. Jednak máte možnosť využívať miestnosť na rekreáciu  a ďalšiu skladovú miestnosť pre potreby Vašej záhrady.  Domček ponúka spolu viac ako 9m2  vnútorného priestoru, ktorý je ako sme už uviedli rozdelený na sklad  a oddelenú miestnosť , ktorá je vhodná na vytvorenie oddychového priestoru. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú používanie domčeku. Záhradný domček William je výborný variant do záhradkárskych kolónií. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo.

Po zmontovaní chatky je nutné položiť strešnú krytinu. Kanadský šindel, alebo plechová krytina je ideálna na tento druh chatky. Jedná sa totiž o ľahké krytiny ktoré sú vhodné pre záhradné domčeky o sile materiálu 28mm.

Po montáži je vhodné chatku ošetriť aj kvalitným náterom.  Na trhu je veľa kvalitných farieb. My používame nemeckú značku Remmers, ktorá svojov lazurov ošetrí pri jednom nítere drevo farebne, proti ÚV , hnilobe a škodcom.

Naše BLOGY  o chatkách a záhradných domčekoch.

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

11 – Predstavujeme Vám našu klasiku . Záhradnú chatku Adelína

Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere.

Vlastná výroba záhradných  domčekov a chatiek spĺňa požiadavky noriem ISO 9001. K chatkám ponúkame taktiež dopravu montáž a náter. Vlastnú stavbu chatiek realizujeme s ohľadom na vykonané sadové úpravy na Vašom pozemku. Pri výrobe a montáži pre záhradné domčeky volíme riešenia, ktoré sú dôležité pre kvalitný výsledok našej práce.