Záhradný domček s prístreškom Tampa


Tampa Záhradný domček s prístreškom
Tampa Záhradný domček s prístreškom
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 292 cm x 292 cm (8,53 m2) +186 Terasa
 • Terasa: 292 cm x 186 cm (5,43 m2)
 • Obsah:  bez podlahy a podkladných hranolov
 • Dvere: 149 x 185 cm
 • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 2.690 EUR

Výpredaj – 1 kus: 2.300,- EUR

Podlaha a podkladné hranoly v domčeku 450,- EUR s DPH

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný domček s prístreškom Tampa

Záhradný domček s prístreškom Tampa je vhodný k domu ako sklad. Táto chatka ponúka 8,5 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť  na  posedenie, alebo na uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva k záhrade. Naviac je súčasťou domčeku  prístrešok 5,4m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu. Prístrešok je možné namontovať aj zrkadlovo. Domček obsahuje kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú maximálne využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvere, kovania , zámok s kľúčom. Podlaha za doplatok.  Dodávame ho v prevedení 28mm.

Záhradný domček s prístreškom : Novia , St.Louis

Doporučujeme Vám chatku Tampa stavať na klasickú zámkovú dlažbu. Dlažba vytvára dobrý , kvalitný a esteticky zaujímavý povrch najmä v časti terasy chatky.

Návody a rady na zhotovenie základovej dosky nájdete v sekcii :  Technické informácie.

Realizácia záhradného domčeku:

 1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.

Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

 1.  Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.

Spôsob objednávky záhradnej chaty:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

 1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
 2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
 3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.