Akciová záhradné chatka Ofenburrg 3-OF


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 485 cm x 390 cm 3-OF
  • Obsah:  v základe bez podlahy(možnosť doobjednať)
  • Dvere: 149 x 196 cm
  • Okno: 1x 129 x 99 cm
  • Okno č. 2: za doplatok
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

V Ponuke sú tiež AKCIOVÉ DOMČEKY:

Ofenburrg 2-OF 390x390cm

Ofenburrg 5-OF 485x485cm

Ofenburrg 4-OF 485x425cm

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Akciová záhradné chatka Ofenburrg 3-OF

Akciová záhradné chatka Ofenburrg 3-OF je typ rozmernejšej chatky v prevedení 40mm. Výrobok poskytuje vysokú kvalitu prevedenia. 40mm steny sú mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby.  Taktiež  sila steny je vhodná k rozmeru chatky, ktorá poskytuje cca 19m2 vnútorného priestoru.(Stavby do 25m2 sú bez stavebného povolenia, a len na základe ohlášky na stavený úrad.) Rekreačná chatka skvele zapadne na Váš pozemok. Jej využitie je ozaj všestranné. Môžete v nej skladovať materiál, náradie, bicykle, prípadne umiestniť príslušenstvo k bazénu. Oceníte   praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Akciové záhradné chatky Offenburg sú mimoriadne vhodné na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v letných mesiacoch. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania  a zámok s kľúčom. Podlaha a podkladné hranolčeky sú za príplatok.

K domu je možné doobjednať prístrešok, ktorý je po celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Výber z našich blogov:

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku