Katalóg

Aruba 3A


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 700 cm x 300 cm (21,0 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 196 cm
  • Dvere: 84 x 190 cm
  • Okno: 71 x 122 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

6.250 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Luxusný záhradný domček – záhradná chatka Aruba je  najpredávanejší    domček v 44mm prevedení  patrí k výrobkom, ktoré poskytujú luxusné prevedenie záhradnej stavby. Esteticky ale aj prakticky  skvelé riešenie záhradnej stavby. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu. Domček ponúka 21m2 priestoru rozdeleného na terasu a dve oddelené miestnosti. Jednou s nich je sklad o rozmere 4,1m2, na uskladnenie záhradného materiálu či bicyklov. Ďalej v chatke nájdete oddychový priestor 8m2  pre Vás a Vašich blízkych, alebo pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné objednať  zrkadlovo( Verzia A/B). Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

Luxusný záhradný domčekTAHITI


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!