Katalóg

Tahiti 70


Project Description
  •        Popis chaty:
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 540 cm (21,06 m2)
  • Hrúbka materiálu: 70 mm

Cena s DPH:

7.550 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Chata ktorú budete milovať. Víkendová záhradná chata Tahiti patrí k výrobkom, ktoré poskytujú luxusné prevedenie záhradnej stavby. Chata skvele zapadne na Váš rekreačný pozemok. Objekt ponúka 23m2 priestoru rozdeleného do dvoch prízemných častí a zníženého podkrovia. Svojim ideálnym rozmerom pod spadá do kategórie chatiek, na ktoré nie je nutné stavebné povolenie. Realizácia sa koná na základe ohlásenia na stavebnom úrade. Záhradná chatka poskytuje oddychový priestor  pre Vás a Vašich blízkych. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Galéria realizácii TU

Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!