Záhradné domčeky s prístreškom St. Louis


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 292 cm x 292 cm + 386 terasa
 • Obsah:  bez podlahy
 • Dvere: 149 x 185 cm
 • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

2.950,- EUR

Bez podlahy a podkladných hranolov

Podlaha a podkladné hranoly v domčeku 450,- EUR s DPH

Otočenie dverí o 90 St. 520 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradné domčeky s prístreškom – ST.Louis.  Chatky sú vhodné k domu ako sklad. Ponúkajú 8,2 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť  na posedenie, alebo uskladnenie materiálu, náradia  či príslušenstva v záhrade. Domček má ako  súčasť prístrešok 11m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu. Prístrešok je možné umiestniť saozrejme aj zrkadlovo. Chatka obsahuje vysoko kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňia dodatočné využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme  kovania a zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 28mm.

Záhradné domčeky s prístreškomdomček KENZOdomček TAMPA

 

Radíme Vám v našich blogoch o montovaných záhradných chatkách

 

Blog 9. : Chatka s prestrešením St. Louis je aktuálne najžiadanejším typom záhradnej stavby k rodinnému domu. Poskytuje nielen možnosť skladovania záhradného príslušenstva, ale aj plochu pre odpočinok či posedenie.

Môžete zvoliť rôzne druhy dlažieb a ich farieb. Nebojte sa experimentovať. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus veľmi peknú hnedú farbu dlažby. Ako vidíte na priloženej fotke – aj táto farba výborne zapadne ku koloritu tejto záhradnej stavby.

Blog 15: Záhradné domčeky s prístreškom.

Záhradná chatka s prestrešenou terasou TAMPA a všeobecne domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu
Skôr než Vám predstavíme niektoré obľúbené typy záhradných chatiek s prístreškom radi by sme sa pristavili pri základovej doske. Doporučujeme Vám prevedenie zámkovej dlažby, ktorá celkovo je veľmi efektná a najmä trvácna. Je na Vás akú farby dlažby vyberiete . Takto pripravená základová doska môže byť aj namiesto drevenej podlahy v domčeku. Určite oceníte jej trvácnosť.

Blog 5 :Montáž na zemné skrutky – vruty .

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie. Montáž na zemné skrutky a hranolovú konštrukciu.

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!