Domčeky Kenzo 300


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300x200cm +332 cm terasa
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 34 mm

Cena s DPH: 3.490 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Domčeky Kenzo 300

Menšie záhradné domčeky Kenzo  s prístreškom sú vhodné k domu a do menšej záhrady. Chatka ponúka 5,9 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využívať  na uskladnenie  materiálu, náradia. Súčasťou domčeku tiež  prístrešok9,9m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu. Prístrešok je možné umiestniť pri montáži aj zrkadlovo. Domčeky Kenzo obsahujú dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú dodatočné využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme okná, dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 34mm.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Vponuke máme viacero záhradných chatiek s prístreškom. Ich obľúbenisť stále rastie a niet sa čo diviť. Sú to kompaktné chatky aveľmi dobre sa hodia k moderným stavbám s plochou strechou.  Variabilita je ozaj výborná, pretože sa dajú bez úprav zmontovať aj zrkadlovo. Stačí sa rozhodnúť pri montáži.

Blog o záhradných chatkách a domčekoch

15 – Záhradné domčeky s prístreškom

Záhradné domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu.

14 – Novinky 2019 na našej stránke drevo-domy.eu

V tomto blogu by sme Vám  radi predstavili niekoľko noviniek  domčekov Lasita, ktoré sme pre Vás zaradili pre rok 2019 do našej ponuky.

13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.

12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

Častokrát  dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.