Blog 18. Záhradná chatka Balmoral


BalmorAL 44 záhradný domček

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  OD Lasity. Balmoral.

Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.  Túto chatku charakterizujú veľké okná , ktoré dotvárajú celkový zaujímavý priestor v tejto záhradnej chatke.

Viac ako 20 m2 priestoru sa dá využiť rôznym spôsobom . Buď ako letná kuchyňa, odpočinkový priestor  pre Vaše jarné až jesenné zaháľanie, alebo aj ako klasický domček na uskladnenie záhradných potrieb , ktorý je nielen zaujímavý svojim rozmerom, ale je to aj ďalší architektonický zaujímavý prvok Vašej záhrady.

záhradný domček balmoral 44
Záhradný domček BALMORAL 2 pôdorys

Domček  Balmoral disponuje ozaj veľkorysými  oknami. Spolu ich má 8 kusov  v rozmere 71x122cm. K tomu presklené dvere o rozmere 159×185 cm .  Chatke svedčí aj excentricky navrhnutá strecha klasického „Áčkového“ prevedenia . Podlahu , ktorá je súčasťou domčeku tvoria laty o sile 17 mm v pero drážkovom prevedení. Domček je možné stavať nielen  na klasické základové dosky – teda na betónovú platňu, alebo zámkovú dlažbu. Svedčí mu aj osadenie na drevený rošt.

Na strechu Vám doporučujeme Kanadský šindel, ktorý sa skvele hodí práve pre tieto druhy záhradných stavieb.

Záhradná chatka Balmoral je klasického zrubového prevedenia. jeho montáž je zvládnuteľná pre väčšinu domácich kutilov, ktorí majú akú – takú skúsenosť s prácou s drevom.

Ceny a presné údaje nájdete na tejto stránke :

Záhradná chatka Balmoral – realizácia