Blog 17. záhradná chatka Gotland. Záhradné domčekyrady Gotland v 40mm prevedení v rozmeroch až do 23m2


Jedným z nosných produktov  vyrábaných v Estónskom závode Lasita Maja je rada záhradných  domčekov Gotland v  nasledujúcich prevedeniach.

drevo chatky
Pôdorys chatky Cyprus 3E
pôdorys domčeku
Pôdorys domčeku Gotland 6 F
Gotland 7 F_441100_foundation plan
Pôdorys domčeku Gotland 7 F
Nordney 3 pôdorys
Nordney 3 pôdorys

Výber je naozaj rozmanitý.  Všetky chatky sú  vyrábané v sile stien 40mm. Okná a dvere je možné otočením prednej steny domčeku namontovať zrkadlovo, pričom otváranie dverí ostáva nezmenené.  Taktiež u typov s bočným oknom je možné osadiť okno na pravú aj ľavú stenu.  V prípade , že si zákazník vyberie variant bez okna – je možné si okno dokúpiť.

Realizácia chatky s podlahou
Realizácia chatky s podlahou
Realizácia chatky vnútorný pohľad
Realizácia chatky vnútorný pohľad
Okno záhradnej chatky
Okno záhradnej chatky

Okná sú v štandarde zo sklom a je možné ich otvárať aj vyklápať. Viď priložený obrázok. Sú otváravo sklopné. Okná sú s bezpečnostným sklom.

Výška steny je 205 cm  pričom výška v hrebeni striech záhradnej chatky je 257 cm.   Presah strechy u niektorých variant je až 150 cm a vytvorí Vám tak efektné prestrešenie pred vchodom do tejto chatky.

K domčeku je možné si doobjednať prístrešok, ktorý je štandardne v rozmere chatky je kontinuálne napojený na strechu ako je aj na realizácii na príslušnom obrázku. Samozrejmosťou je aj montáž prístrešku na opačnú stranu. Všetko je na chatke podľa želania zákazníka.

Blog záhradná chatka Gotland
Blog záhradná chatka Gotland

Záhradná chatka Gotland sa dá postaviť jednak na zámkovú dlažbu, betónovú dosku – a jednak aj na drevený rošt a zemné skrutky. Príklad dreveného roštu vidieť na Ďalšom obrázku.

Drevený rošt záhradnej chatky
Drevený rošt záhradnej chatky

Drevo záhradného domčeku je vždy do hladka obrúsené a je nutné ho po montáži natrieť.

blog-8-1 základová doska
blog-8-1 základová doska
Chatka s pergolou
Chatka s pergolou