Blog 16. Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja


Záhradná garáž Panama
Záhradná garáž Panama

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené montované garáže, ktoré sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

Montované drevené garáže sa dodávajú v štandarde bez podlahy. Túto tvorí už pripravená základová doska, alebo zámková dlažba.

Štýlová garáž PANAMA

V základ je garáž v prevedení s 2krídlovými  drevenými dverami .  Za príplatok je možné dokúpiť aj garážovú výklopnú bránu. Štýlové prevedenie je vhodné najmä k modernému bývaniu.

Moderná garáž
Moderná garáž – klasické dvere
Garáž - sklad Panama
Garáž – sklad Panama vyklápacie dvere

Dvoj garáž HAVAII

Veľmi pekný model odvodený od predchádzajúcej garáže Panama , ale tento krát pre dve autá v kombinácii s dielňou , alebo „kumbálom“ na hocičo. Vhodné farebné prevedenie garáže Hawaii Vám ešte viac zvýrazní eleganciu tohto produktu.

Dvojgaráž Hawaii realizácia
Dvojgaráž Hawaii realizácia
Dvoj garáž PANAMA
Dvoj garáž Havaii

Garáž CAMBERRA

Jednoduchá elegantná garáž s rovnou strechou. Bočné okná veľmi pekne presvetľujú vnútorný priestor garáže. K dodaniu je s výklopnou bránou.

Moderná garáž - montovaná
Moderná garáž – montovaná Canbera

Garáž NEVIS

Klasická garáž v kombinácii s prístreškom a odkladacím priestorom  Garáž je možné objednať aj v zrkadlovom prevedení.  Taktiež je možné objednať klasickú , alebo výklopnú bránu.

Montovaná garáž - Nevis
Montovaná garáž – Nevis

Prečo je dôležitá základová doska pre drevené montované garáže?

Garáž musí stáť na rovnej a pevnej ploche. Ideálna na tento účel je  najmä betónová doska (10cm) s oceľovou výstužou o priemere 6 mm (Kari rohož). Môže byť použitá aj zámková dlažba , prípadne betónová dlažba (50x50x6cm).

Viac nájdete v technických informáciach