Rekreačná chatka – Murano 1


Murano 1 rekreačná chatka
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390x 410 cm + terasa 110cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Dvere: 1x 158 x 198 cm /dvojkrídlové dvere, s dvojitým sklom, 1x 835 x 190 cm jednodielne, celodrevené, zadné vonkajšie
  • Vnútorná dispozícia domčeku sa dá upraviť doplnkovými dverami za oríplatok
  • Okná: 1x 60 x 183 cm, 1x  117 x 183 cm dvojsklo otvárani dovnútra

Cena s DPH: 15.500,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Rekreačná chata – atelier Murano 1


Rekreačná chata Murano 1 je varobená z 44 mm serského smreku. Nájdete v nej moderné, funkčné a tepelne izolačné okná a dvere z hliníka. Dizajnovo tvoria atraktívny štýlový prvok, zaisťujú maximálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi a vytvárajú prirodzenú atmosféru bývania.

Moderné a stabilné rohové spojenie s hliníkovými krytmi dodáva záhradnému domčeku nielen pevnosť, ale aj estetický vzhľad. Používame výberový severský smrek, ktorý zaisťuje vysokú kvalitu a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Strešné a podlahové dosky s hrúbkou 18 mm sú starostlivo vybrané pre ich trvanlivosť a stabilitu.

Impregnovaná spodná konštrukcia zaisťuje ochranu proti vlhkosti čo predlžuje životnosť domčeka. Bočné steny s výškou 251 cm poskytujú dostatok priestoru a pohodlia vo vnútri.

Kvalitné posuvné dvere s izolačným bezpečnostným sklom a antracitovým hliníkovým rámom nielen dodávajú moderný vzhľad, ale taktiež zvyšujú bezpečnosť a tepelnú izoláciu. Moderný dizajn dverí a okien dopĺňa celkový vzhľad domu.

Tento domový komplex je dodávaný neošetrený, ale voliteľne môžete zvoliť aj farebné ošetrenie podľa vašich preferencií. Montážna sada a podrobný montážny návod sú súčasťou dodávky, čo uľahčuje a zrýchľuje inštaláciu.

Strešná krytina, dažďové žľaby a farba nie sú súčasťou dodávky, ale môžete si ich dokúpiť podľa vašich preferencií a potrieb.