Drevený sklad Tuvalu XL


Tuvalu Xl drevený sklad
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 500 cm x 300 cm
  • Dvere:   149x185cm 77x185cm
  • Obsah:  podlaha, dosky pero – drážka
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 2.990 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Drevený sklad Tuvalu XL

Drevený sklad Tuvalu XL patrí medzi záhradné domčeky, ktoré sú vyhľadávané pre svoju praktičnosť. V 28mm prevedení poskytujú kvalitné riešenie za dostupnú cenu. Chatky skvele zapadnú k Vášmu domu, do Vašej záhrady či k chate. Domček ponúka 14,5m2 vnútorného priestoru, ktorý je rozdelený na dva sklady o rozmere 4,9 m2 a 9,5 m2. Je vhodný na uskladnenie materiálu, náradia či bicyklov. Drevený sklad Tuvalu XL  je praktickým riešením sú dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku.

Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo.

Produkt je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.

Nezabúdajme ani na náter a kvalitnú strešnú krytinu. Na strechu Vám odporúčame kanadský šindel. Je osvedčený a svojou váhou primeraný konštrukčným a najmä statickým potrebám tejto záhradnej chatky.

Ako náterovú hmotu môžete použiť Remmers.  Remmers je viaczložková náterová hmota. Informácieo tejto farbe  nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj iným kvalitným náterom Na trhu je dostatok kvalitných značiek.

Blogy – výber:

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.

17 – Záhradný domček rady Gotland v 40mm prevedení v rozmeroch až do 23m2

Jedným z nosných produktov  vyrábaných v Estónskom závode Lasita Maja je rada domčekov Gotland v prevedeniach

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

20 – Stavba záhradnej chatky na betónové piliere

Stavba záhradnej chatky na betónové piliere. Najčastejšie využíva pri svahovom a nerovnom povrchu, kde prevýšenie  jednej strany záhradnej chatky nie je možné .