Záhradná kancelária – záhradný ateliér DOMEO 5


Montovaná drevená záhradná kancelária s velkoplošnými oknami
Okná sú s vákuovanými oknami
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 418 cm x 418 cm (16,74 m2)
  • Dvere: 400 cm x 203 cm
  • Dvere: 2 x 204 cm x 203 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Bezpečnostné sklá
  • Prístrešok: 418x418cm

Cena s DPH: 10.500 EUR

Prístrešok Cena s DPH : 2.590,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná kancelária – záhradný ateliér DOMEO 5

Domeo  je luxusná záhradná kancelária vhodná k modernému bývaniu do mestských častí.  Jej využitie je ozaj všestranné a môžete si tu zriadiť miesto pre Váš odpočinok, ateliér ,  alebo večerné letné posedenie s priateľmi.  Fantázii sa medze pri využívaní tejto  záhradnej stavby medze nekladú.

Záhradná chatka sa dá umiestniť na betónovú dosku či  dlažbu. Taktiež je možné kanceláriu  Domeo 5 stavať na drevený rošt a zemné skrutky. Zemné skrutky nie je možné použiť do  pieskového a kamenistého podložia.  Vhodná je klasická zemina , ktorá je pre skrutky osvedčená.

Na strechu ateliéru doporučujeme  asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne asfaltový šindel. Nie sú vhoené ťažké betónové a tehlové krytiny.

Drevo stavby natrite ihneď po montáži.

Kvalitný náter chráni drevo dlhodobo proti  ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Nami odporúčaná je  lazura Remmers obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

Varianty záhradnej stavby:

Domeo 1,  Domeo 2 , Domeo 3 , Domeo 4

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

Spôsob objednávky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.