Záhradná kancelária – záhradný ateliér DOMEO 5


Project Description
    • Materiál: severský smrek
    • Rozmer: 418 cm x 418 cm (16,74 m2)
    • Dvere: 400 cm x 203 cm
    • Dvere: 2 x 204 cm x 203 cm
   • Hrúbka materiálu: 44 mm

  Cena s DPH:

  8.190 EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Záhradná kancelária

  Dormeo  je luxusná záhradná kancelária vhodná k modernému bývaniu do mestských častí.  Jej využitie je ozaj všestranné a môžete si tu zriadiť miesto pre Váš odpočinok, ateliér ,  alebo večerné letné posedenie s priateľmi.  Fantázii sa medze pri využívaní tejto  záhradnej stavby medze nekladú.

  Záhradná chatka sa dá umiestniť na betónovú dosku či  dlažbu. Taktiež je možné kanceláriu  Domeo 5 stavať na drevený rošt a zemné skrutky. Zemné skrutky nie je možné použiť do  pieskového a kamenistého podložia.  Vhodná je klasická zemina , ktorá je pre skrutky osvedčená.

  Na strechu ateliéru doporučujeme  asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne asfaltový šindel. Nie sú vhoené ťažké betónové a tehlové krytiny.

  Drevo stavby natrite ihneď po montáži.

  Kvalitný náter chráni drevo dlhodobo proti  ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Nami odporúčaná je  lazura Remmers obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

   

  Varianty:

  Dormeo 1Dormeo 2 , Dormeo 3 , Dormeo 4

  Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

  Spôsob objednávky:

  Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.

   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!