Záhradná kancelária – záhradný ateliér DOMEO 5


Project Description
   • Materiál: severský smrek
   • Rozmer: 418 cm x 418 cm (16,74 m2)
   • Dvere: 400 cm x 203 cm
   • Dvere: 2 x 204 cm x 203 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

8.990 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)


Záhradná kancelária

Dormeo  je luxusná záhradná kancelária vhodná k modernému bývaniu do mestských častí.  Jej využitie je ozaj všestranné a môžete si tu zriadiť miesto pre Váš odpočinok, ateliér ,  alebo večerné letné posedenie s priateľmi.  Fantázii sa medze pri využívaní tejto  záhradnej stavby medze nekladú.

Záhradná chatka sa dá umiestniť na betónovú dosku či  dlažbu. Taktiež je možné kanceláriu  Domeo 5 stavať na drevený rošt a zemné skrutky. Zemné skrutky nie je možné použiť do  pieskového a kamenistého podložia.  Vhodná je klasická zemina , ktorá je pre skrutky osvedčená.

Na strechu ateliéru doporučujeme  asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne asfaltový šindel. Nie sú vhoené ťažké betónové a tehlové krytiny.

Drevo stavby natrite ihneď po montáži.

Kvalitný náter chráni drevo dlhodobo proti  ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Nami odporúčaná je  lazura Remmers obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

 

Varianty:

Domeo 1Domeo 2 , Domeo 3 , Domeo 4

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

Spôsob objednávky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

 1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
 2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
 3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.

Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!