Moderný záhradný domček Domeo 1


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 300 cm (8,48 m2)
  • Dvere: 204 cm x 203 cm
  • Okno: 100 cm x 202 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Bezpečnostné sklá

Cena s DPH: 6.490 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Moderný záhradný domček Domeo 1

Moderný záhradný domček Domeo  je moderná záhradná stavba s veľkými panoramatickými oknami, ktoré dotvárajú celkový veľmi efektný vzhľad tohto domčeku.  Jeho využitie je ozaj všestranné. Od úložného priestoru, ďalej ako ateliér, alebo ako letnú kuchyňu. Moderný záhradný domček Domeo patrí do série 1-6 . Domeo má nielen veľkostné varianty, ale aj variant s prestrešením.


Ako strešnú krytinu používame asfaltové pásy , prípadne kanadský šindel.  Taktiež vhodná je aj ľahká plechová krytina. Nedoporučujeme Ťažké betónové a tehlové krytiny. Jednak kvôli malému sklonu strechy –  a jednak kvôli váhe ťažkých krytín.

Fotky realizácii sú z chatky DOMEO 2 s prístreškom a Domeo 1

Náter doporučujeme vykonať bezprostredne po ukončení montáže.

Ochránite tak domček pred ÚV a zožltnutiu dreva, ktoré je štandardne vybrúsené hladko temer do biela.  Taktiež je náter dôležitý na ošetrenie dreva proti škodcom , hnilobe a zmodraniu dreva.

Moderná záhradná stavba : Chatka ARUBA,  chatka ORKNEY

Blogy pre Vás:

20 – Stavba záhradnej chatky na betónové piliere

Stavba záhradnej chatky na betónové piliere. Najčastejšie využíva pri svahovom a nerovnom povrchu, kde prevýšenie  jednej strany záhradnej chatky nie je možné .

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.