Drevený ateliér Domeo 3


Project Description
   • Materiál: severský smrek
   • Rozmer: 322 cm x 509 cm (15,67 m2)
   • Dvere: 304 cm x 203 cm
   • Dvere: 204 cm x 203 cm
   • Dvere: 84 cm x 196 cm
  • Okno: 2 x 100 cm x 202 cm
   • Okno: Prístrešok za príplatok
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

11.700 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)


Drevený ateliér

Moderný a svetlý drevený ateliér s veľkými oknami je vhodný ako záhradná stavba do každej modernej záhrady. Séria  Domeo sa vyrába v estónskej firme  Lasita Maja vo viacero variantoch a rozmeroch. Koncept altánku s dostatkom svetla je vhodný ako záhradná jedáleň, alebo miesto pre tvorivé dielne.

Domček sa dá umiestniť na betónovú dosku. DOmček potrebuje stabilné podložie a to z ohľadom na presnosť spracovania hliníkových okien. Ktoré sú v altánku DOMEO  v prémiovej kvalite.

Na strechu ateliéru doporučujeme  asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme ťažké betónové a tehlové krytiny.

Atelier natrite ihneď po montáži.

Kvalitný náter Vám ochráni drevo proti nielen ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Kvalitná je Farba Remmers , ktorá obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

 

Varianty produktu:

Drevený ateliér DOMEO 4

Náter chatky

Kvalitný náter neplní len estetickú funkciu. Je veľmi dôležitý pred ochranou dreva voči poveternostným vplyvom a voči škodcom. Súčasný trh ponúka obrovské množstvo rôznych náterov. Nie všetky sú však  vhodné pre záhradné stavby. Každopádne je viacero renomovaných domácich a zahraničných výrobcov farieb, ktorých produkty môžete používať.

My doporučujeme Remmers – čo je nemecká overená značka. Jej výhodou je , že jedným náterom dokážete drevo ošetriť voči hnilobe, UV žiareniu , parazitom a ďalším vonkajším vplyvom.

Na strechu používajte ľahkú krytinu. Strecha , asfaltové pásy a kanadský šindel.  Strecha nie je dimenzovaná na ťažké betónové krytiny.


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!