Drevený ateliér Domeo 3


Project Description
    • Materiál: severský smrek
    • Rozmer: 322 cm x 509 cm (15,67 m2)
    • Dvere: 304 cm x 203 cm
    • Dvere: 204 cm x 203 cm
    • Dvere: 84 cm x 196 cm
   • Okno: 2 x 100 cm x 202 cm
   • Hrúbka materiálu: 44 mm

  Cena s DPH:

  7.700 EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Drevený ateliér

  Moderný a svetlý drevený ateliér s veľkými oknami je vhodný ako záhradná stavba do každej modernej záhrady. Séria  Domeo sa vyrába v estónskej firme  Lasita Maja vo viacero variantoch a rozmeroch. Koncept altánku s dostatkom svetla je vhodný ako záhradná jedáleň, alebo miesto pre tvorivé dielne.

  Domček sa dá umiestniť na betónovú doku či zámkovú dlažbu. Taktiež je možné altánok  Domeo stavať na drevený rošt a zemné skrutky. Samozrejme Zemné skrutky nie je možné použiť do  pieskového či kamenistého podložia.  Ideálna je klasická zemina , ktorá je usadnutá a pre skrutky ako stvorená.

  Na strechu ateliéru doporučujeme  asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme ťažké betónové a tehlové krytiny.

  Atelier natrite ihneď po montáži.

  Kvalitný náter Vám ochráni drevo proti nielen ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Kvalitná je Farba Remmers , ktorá obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

   

  Varianty produktu:

  Drevený ateliér DORMEO 4

  Náter chatky

  Kvalitný náter neplní len estetickú funkciu. Je veľmi dôležitý pred ochranou dreva voči poveternostným vplyvom a voči škodcom. Súčasný trh ponúka obrovské množstvo rôznych náterov. Nie všetky sú však  vhodné pre záhradné stavby. Každopádne je viacero renomovaných domácich a zahraničných výrobcov farieb, ktorých produkty môžete používať.

  My doporučujeme Remmers – čo je nemecká overená značka. Jej výhodou je , že jedným náterom dokážete drevo ošetriť voči hnilobe, UV žiareniu , parazitom a ďalším vonkajším vplyvom.

  Na strechu používajte ľahkú krytinu. Strecha , asfaltové pásy a kanadský šindel.  Strecha nie je dimenzovaná na ťažké betónové krytiny.


   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!