Štýlový záhradný domček s prístreškom DOMEO 2


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 300 cm (8,48 m2)
  • Dvere: 204 cm x 203 cm
  • Okno: 100 cm x 202 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Bezpečnostné sklo

Cena s DPH: 6.790 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Štýlový záhradný domček s prístreškom DOMEO 2

Štýlový záhradný domček s prístreškom Domeo 2 je vhodný k modernejším stavbám  mestského štýlu. Séria chatiek  Domeo sa vyrába v estónskej Lasite vo viacero variantoch a rozmeroch. Jednotný koncept domčeky s dostatkom svetla je vhodný ako letná jedáleň, alebo iné miesto na odpočinok. Záhradný domček s prístreškom  je možné zmontovať aj zrkadlovo.  Terasa o dĺžke 224 cm Vás ochráni pred slnečnými lúčmi a nepriaznivým počasím.

Domček sa dá umiestniť na betónovú doku a drevený rošt zo zemnými skrutkami. Ale podľa nás je ideálne stavať chatku Domeo na zámkovú dlažbu. Dlažba totiž prirodzene vytvorí peknú a odolnú plochu pre Vašu terasu.

Na strechu chatky doporučujeme najmä asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme ťažké betónové a tehlové krytiny.

Domček natrite ihneď po montáži.

Kvalitný náter Vám ochráni drevo proti ÚV , škodcom, červotočom či hnilobe. Kvalitná je Farba Renners , ktorá všetky tieto zložky má v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

Varianty záhradnej stavby DOMEO – výber :

Štýlový záhradný domček s prístreškom Dormeo  1

Štýlová záhradná chatka s prístreškom Dormeo 4

Blogy:

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Často prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky, ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme niektoré vysvetliťv tomto blogu.

15 – Záhradné domčeky s prístreškom

Záhradné domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu.

Technické info  -Prečo je dôležitá základová doska pre záhradný domček?Záhadný domček musí stáť na rovnej a pevnej ploche. Ideálna na tento účel je betónová doska s oceľovou výstužou o priemere 6 mm (Kari rohož). Môže byť použitá aj zámková dlažba , prípadne betónová dlažba (50x50x6cm).