CUBE drevený ateliér Domeo 3V2


Project Description
    • Materiál: severský smrek
    • Rozmer: 402 cm x 589 cm rozmer s terasou
    • Dvere: 304 cm x 203 cm
    • Dvere: 204 cm x 203 cm
    • Dvere: 84 cm x 196 cm
   • Okno: 2 x 100 cm x 202 cm
   • Hrúbka materiálu: 44 mm

  Cena s DPH:

  9.790 EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  CUBE drevený ateliér Domeo 3V2

  Moderný a svetlý záhradný domček. to je CUBE drevený ateliér Domeo 3V2  s veľkými oknami  z ALU profilou a s vákuovanými oknami je vhodný ako záhradná stavba do každej modernej záhrady. Súčasťou domu je aj drevená terasa pod prestrešením.  Séria  Domeo sa vyrába v estónskej firme  Lasita Maja vo viacero variantoch a rozmeroch. Koncept altánku s dostatkom svetla je vhodný ako záhradná jedáleň, alebo miesto pre tvorivé dielne.

  Cube drevený ateliér Domeo 3v2  sa dá umiestniť na betónovú doku , a taktiež na zámkovú dlažbu. Taktiež je možné altánok  Domeo stavať na drevený rošt a zemné skrutky. Samozrejme Zemné skrutky nie je možné použiť do  pieskového či kamenistého podložia.  Ideálna je klasická zemina , ktorá je usadnutá a pre skrutky ako stvorená.

  Na strechu ateliéru doporučujeme  asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme ťažké betónové a tehlové krytiny.

  Atelier natrite ihneď po montáži.

  Kvalitný náter Vám ochráni drevo proti nielen ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Kvalitná je Farba Remmers , ktorá obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

   

  Varianty produktu:

  Drevený ateliér DORMEO 4

  Náter chatky

  Kvalitný náter neplní len estetickú funkciu. Je veľmi dôležitý pred ochranou dreva voči poveternostným vplyvom a voči škodcom. Súčasný trh ponúka obrovské množstvo rôznych náterov. Nie všetky sú však  vhodné pre záhradné stavby. Každopádne je viacero renomovaných domácich a zahraničných výrobcov farieb, ktorých produkty môžete používať.

  My doporučujeme Remmers – čo je nemecká overená značka. Jej výhodou je , že jedným náterom dokážete drevo ošetriť voči hnilobe, UV žiareniu , parazitom a ďalším vonkajším vplyvom.

  Na strechu používajte ľahkú krytinu. Strecha , asfaltové pásy a kanadský šindel.  Strecha nie je dimenzovaná na ťažké betónové krytiny.

   Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


   Spracovanie osobných údajov
   Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
   V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
   Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
   Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
   Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
   Plné znenie pravidiel GDPR: TU
   Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!