Luxusná drevená záhradná stavba Domeo 4v2


Moderný záhradný ateliér s pultovou strechou a modernýmy veľkoplošnými oknami
Vhodný aj ako exteriérová kancelária
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 409 cm x 313 cm ( s terasou 4,02×5,78m  -22,3 m2)
  • Dvere: 400 cm x 203 cm Alu profil + vákuované 2 sklo
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 9.300 EUR

Luxusná drevená záhradná stavba Domeo 4v2

Luxusná drevená záhradná stavba – ateliér  Dormeo 4V 2 v 44mm prevedení  patrí k výrobkom, ktoré poskytujú luxusné prevedenie záhradného ateliéru. Esteticky a aj prakticky je to   skvelé riešenie záhradnej architektúry. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu. Záhradná stavba Domeo 4V2 ponúka 12,8m2 priestoru s krásnym panoramatickým výhľadom cez zasúvacie okná. Súčasťou je aj drevená terasa.  Luxusný záhradný ateliér je možné tiež využívať ako letnú kuchyňu, odpočiváreň , alebo ubytovanie pre Vašich hostí.

Okná sú z vákuovaného dvojskla. Osadené sú do kvalitných ALU hliníkových profilov.

Domček sa dá umiestniť na betónovú dosku či  dlažbu. Taktiež je možné altánok  Domeo 4 stavať na drevený rošt a zemné skrutky. Samozrejme zemné skrutky nie je možné použiť do  pieskového a kamenistého podložia.  Vhodná je klasická zemina , ktorá je usadnutá a pre skrutky najlepšia.

Na strechu ateliéru doporučujeme  asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne asfaltový šindel. Naopak nie sú vhoené ťažké betónové a tehlové krytiny.

Atelier natrite ihneď po montáži.

Kvalitný náter ochráni drevo proti  ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Kvalitná je Farba Remmers obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

Luxusný záhradný domček – TAHITI , ARUBA

Inšpirujte sa pri výbere záhradného domčeku v našich blogoch:

13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.