Záhradný domček Bratislava

záhradný domček Bratislava

Záhradný domček Bratislava: My Vám dodáme Váš vysnívaný domček do Bratislavy v aktuálne v akcii s dopravou zdarma.  Stačí si vybrať zo širokej ponuky našich záhradných chatiek a domčekov.

Samozrejmosťou je kompletný servis pri realizácii chatiek.  Férovo Vám dopredu pošleme ponuku rozčlenenú  podľa druhu prác. Budete vedieť koľko stojí montáž domčeku, pokládka kanadského šinlu a náter. Vy si určíte rozsah prác , ktorý od nás budete požadovať. Ak máte chuť a čas môžete si záhradnú stavbu zrealizovať sami ako  hoby projekt.

Ako jedna z mála firiem realizujeme stavby na drevený rošt a zemné skrutky.

Pri tejto realizácii všetky starosti prenechajte na nás.  Rošt aj skrutky osadíme a máte to ozaj bez starostí. Jedinou podmienkou je usadnutá zemina. (nie navážka)

Vyberáme z realizácii domčekov v Bratislave:

Realizacia zahradneho domceka
Zahradní domek s gterasou a pergolou
Síla materiálu severský smrk 28 mm
Vnútorná priestor chatky DOMEO
Moderný záhradný ateliéer

Záhradné domčeky, záhradné chatky a garáže, ktoré sa vyznačujú rýchlym dodaním a predovšetkým prvotriednou kvalitou. Naše výrobky vám prichádzajú s kompletnou montážou, vrátane pokládky šindľa a aplikácie náteru. Ak máte chuť zmontovať si záhradnú stavbu svojpomocne, k stavbám dodávame podrobný montážny manuál, dostupný tiež v PDF formáte pre váš pohodlný prístup

Naše záhradné domčeky a  záhradné stavby sú vyrobené z dreva s certifikátom o pôvode FSC , ktorý potvrdzuje ekologické vyťaženie použitého dreva. Certifikát FSC  je spôsob ťažby dreva, ktorý pamätá na spätné zalesnenie a výsadbu danej lokality.  Čo z prírody berieme to jej aj v čo najväčšej miere vraciame.  K záhradným domčekom ponúkame kompletný servis vrátane dopravy , montáže a ostatných doplnkových služieb.

Vlastná výroba záhradných domčekov a chatiek spĺňa náročné požiadavky noriem ISO 9001. K chatkám ponúkame už spomínanú dopravu montáž a náter. Vlastnú stavbu zakúpených záhradných chatiek realizujeme s ohľadom na už realizované sadové úpravy na Vašom pozemku. Pri výrobe a montáži pre záhradné domčeky volíme také riešenia, ktoré sú dôležité pre kvalitný výsledok našej práce.