Moderná záhradná stavba CUBE Domeo 7 s prístreškom


Chatka CUBE Ddomeo 7 s prístreškom
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 400 cm + 195 cm Terasa
  • Dvere: 158x 198 cm  – dvojsklo hliníkové rámy
  • Okno: 60 x183 cm , 117×183 cm – dvojsklo hliníkové rámy
  • Hrúbka materiálu: 44 m
  • Bezpečnostné sklá

Cena s DPH: 11.500,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Chatka CUBE Domeo 7 s prístreškom

Moderný a luxusný záhradný domček s prístreškom pre náročného klienta. Okná a dvere sú vyrobené z hliníkových profilov a spĺňajú vysoký štandard kvality. Sklá sú vákuované.  Chatka patrí do série CUBE, ktoré sú moderným trendom v architektúre záhradných stavieb.

Drevo stavby natrite ihneď po montáži.

Kvalitný náter chráni Vaše  drevo dlhodobo proti  ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Nami odporúčaná je  lazura Remmers obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

Chatka CUBE Domeo 7 s prístreškom – varianty:

Dormeo 3 , Dormeo 4

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.


Spôsob objednávky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.