Chatka CUBE Domeo 7 s prístreškom


Project Description
    • Materiál: severský smrek
    • Rozmer: 300 cm x 400 cm + 195 cm Terasa
    • Dvere: 158x 198 cm  – dvojsklo hliníkové rámy
    • Okno: 60 x183 cm , 117×183 cm – dvojsklo hliníkové rámy
   • Hrúbka materiálu: 44 m

  Cena s DPH:

  10.700,- EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Chatka CUBE Domeo 7 s prístreškom

  Moderný a luxusný záhradný domček s prístreškom pre náročného klienta. Okná a dvere sú vyrobené z hliníkových profilov a spĺňajú vysoký štandard kvality. Sklá sú vákuované.  Chatka patrí do série CUBE, ktoré sú moderným trendom v architektúre záhradných stavieb.

   

  Drevo stavby natrite ihneď po montáži.

  Kvalitný náter chráni Vaše  drevo dlhodobo proti  ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Nami odporúčaná je  lazura Remmers obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

   

  Chatka CUBE Domeo 7 s prístreškom – varianty:

  Dormeo 3 , Dormeo 4

  Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

  Spôsob objednávky:

  Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.

   Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


   Spracovanie osobných údajov
   Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
   V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
   Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
   Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
   Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
   Plné znenie pravidiel GDPR: TU
   Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!