Štýlový obdĺžnikový záhradný bazén Amber


Štýlový obdĺžnikový záhradný bazén Amber
Štýlový obdĺžnikový záhradný bazén Amber
  • Materiál: Škandinávsky masív – Borovica
  • Rozmer: 502x322x124cm /45mm
  • Hrúbka materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov
  • Farba bazénovej folie : Oceán – modrá /(pripravujeme : Saharský piesok -béžová / Grey – šedá)
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov

Cena s DPH:

5.990,- EUR -bez filtrácie

6.290,- EUR- komplet s filtráciou

Obsah – štandard: Drevená konštrukcia , lepená bazénová vaňa, kotviace prvky, Skimer napúšťacia šachata, vypúštacia triska, podkladné geotextílie na steny , kotviace skrutky,  vonkajšie drevené schody, chromové vnútorné schody
Obsah –  za príplatok:  Filtračný systém, farebné osvetlenie, letná krycia plachta, zimná krycia plachta , kryty rohov  plastu alebo kov , búdka na príslušenstvo

Štýlový obdĺžnikový záhradný bazén Amber

Štýlový obdĺžnikový záhradný bazén Amber  je klasický obdĺžnik , alebo ak chcete kváder. Drží sa starej známej pravdy – V jednoduchosti je krása. Séria plnohodnotných bazénov v tvare obdĺžnika  sú  vhodné na každodenné športové rekreačné vyžitie, na relax pre športovcov a taktiež aj  na tréning pre rekreačných plavcov. Jeho dĺžka 502 cm a šírka 322 cm  je vzhľadom na tvar vhodná pre viacerých plavcov naraz. Pri výške 138cm  a hĺbke cca 125 cm bazén môžete využívať ako plnohodnotný bazén najmä na každodenné  kondičné rekreačné plávanie. Štýlový drevený zrubový skelet bazénu je už tradične zhotovený s výberového  škandinávskeho dreva – Borovice.  Cena bazénu  ostáva veľmi priaznivá. Stále sa jedná  o jedno z cenovo veľmi atraktívnych riešení domáceho plávania a kúpania sa.

K rekreačnému plávaniu bazén využije naraz aj viacero osôb. Počas horúceho letného večeru si v ňom užijete najlepšiu letnú bazénovú párty.  Amber je ďalší montovaný bazén, AMber môžete mať umiestnený  na záhrade, chalupe  a samozrejme ako rodinné kúpanie pri Vašom dome. Krásne ladí k našim  záhradným domčekom a záhradným chatkám. Jednoduchá je aj samotná  inštalácia. Ozaj sa jej nemusíte báť. Zvládne ju  každý domáci majster a vyžaduje  len základné náradie. Bazén môžete v prípade potreby demontovať a presunúť na iné miesto.

Štýlový obdĺžnikový záhradný bazén Amber je dôležité  položiť na spevnenú betónovú v ktorej bude príprava na osadenie bočných železných výstuží.  Betónovú plochu Vám doporučujeme pripraviť  minimálne o sile 10cm + v miestach kde sa budú umiestnené oceľové vzpery ( 10 kusov). Je nutné počítať s masívnejším betónovým základom na umiestnenie pätiek.  K umiestneniu pätiek Vám vopred zašleme pôdorys.

Ošetrenie drevených konštrukcii štýlového obdĺžnikového záhradného bazénu Amber

Drevo je z výroby predsušené a ošetrené tlakovou  tinktúrou AQUA-STOP po celom povrchu. Každopádne základný ochranný nástrek treba pred montážou ošetriť olejovou farbou na bazény.  Styčnú plochu dreva a základovej dosky je vhodné oddeliť od podkladu  fóliou ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu  a predĺžia jeho životnosť.

Vlastná montáž štýlového rekreačného obdĺžnikového bazénu je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

K základnému výrobku je možné si doobjednať  priamo výrobcom doporučenú výkonnú filtráciu a jej drevený kryt. Ďalej si tiež môžete na bazén doobjednať  solárnu plachtu  či zimné prekrytie . Doporučujeme Vám taktiež  RGB  efektné farebné osvetlenie bazéna , ktoré ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.

Štýlový obdĺžnikový záhradný bazén Amber  je v prevedeniach bazénovej fólie : modrá -Oceán  , ( pripravujeme: bledá – SandStone, alebo šedá – Grey Stone).

Bazén je možné zapustiť aj do zeme a vytvoriť si tak ešte väčší komfort pri jeho použití. Je však nutné časť v zemi odizolovať mopovou fóliou a drenážnym zásypom po bokoch bazénu. Podrobný návod zasielame pred inštaláciou na vyžiadanie.