Skrinka na bazénovú techniku


  • Materiál: Škandinávsky masív – Borovica
  • Rozmer:  S -116x113x76cm
  • Rozmer:  P-  139x 110x99cm
  • Hrúbka materiálu: Drevená konštrukcia
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka   5 rokov

Cena s DPH:

290,- EUR -S – malá verzia – štandard

590,- EUR- P veľká verzia – profi

Obsah: Drevená konštrukcia , dvierka , madlá , petlica na zámok

Skrinka na bazénovú techniku

Skrinka na bazénovú techniku sa štandardne vyrába v dvoch veľkostných prevedeniach  M a L.  Skrinky sú vhodné na umiestnenie filtračného zariadenia a ďalších prípadných technológii. Je vyrobená z rovnakého borovicového dreva , ako je vyrobený aj základný zrubový bazén.

Skrinka na bazénovú techniku  sa môže položiť na identický základ ako je vlastný podklad realizovaného bazénu.

Ošetrenie drevených konštrukcii skrinky

Borovicové drevo je z výroby predsušené a ošetrené tlakovou  tinktúrou AQUA-STOP po celom povrchu. Základný ochranný nástrek treba pred montážou ošetriť olejovou farbou na bazény.  Styčnú plochu dreva a základovej dosky je vhodné oddeliť od podkladu  fóliou, styrodurom ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté v predchádzajúcom texte  – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu  a predĺžia jeho životnosť.

Vlastná montáž je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

Do skrinky je možné si doobjednať  priamo výrobcom doporučenú výkonnú filtráciu. Doporučujeme Vám taktiež  RGB  efektné farebné osvetlenie Vášho nového bazénu. Farebné svetlo ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.