Nadzemný bazén Oceán


Nadzemný bazén Oceán
Nadzemný bazén Oceán
  • Materiál: Škandinávsky masív – Borovica
  • Rozmer: 727x396x138cm /45mm
  • Hrúbka materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov
  • Farba bazénovej folie : Oceán – modrá / Saharský piesok -béžová / Grey – šedá
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov

Cena s DPH:

6.690,- EUR -bez filtrácie

6.990,- EUR- komplet s filtráciou

Obsah – štandard: Drevená konštrukcia , lepená bazénová vaňa, kotviace prvky, Skimer napúšťacia šachata, vypúštacia triska, podkladné geotextílie na steny , kotviace skrutky,  vonkajšie drevené schody, chromové vnútorné schody
Obsah –  za príplatok:  Filtračný systém, farebné osvetlenie, letná krycia plachta, zimná krycia plachta , kryty rohov  plastu alebo kov , búdka na príslušenstvo

Nadzemný bazén Oceán

Nadzemný bazén Oceán podlhovastého tvaru zakončený  efektnými uhlovými stenami. Je to   ďalší zo série plnohodnotných bazénov, ktoré sú  vhodné na každodenné športové vyžitie pre športovcov a taktiež aj pre rekreačných plavcov.  Jeho dĺžka 727 cm a ozaj dostatočná šírka 396 cm  ho predurčuje  pri výške 138cm využívať ako plnohodnotný bazén najmä na každodenné rekreačné plávanie. Zrubový skelet bazénu je už tradične zhotovený s výberového škandinávskeho dreva – Borovice. Tradičný osemuholníkový tvar s dlhými stredovými stenami poskytne dostatok priestoru pre Vaše plavecké tréningy a zábavu pre Vaše deti.. Taktiež cena ostáva veľmi priaznivá a stále sa jedná  o jedno z cenovo veľmi atraktívnych riešení domáceho plávania.

K rekreačnému plávaniu bazén využije naraz aj viacero osôb. Užijete si v ňom najlepšiu letnú bazénovú párty.  Drevený bazén Oceán môžete mať na záhrade, chalupe  a samozrejme ako rodinné kúpanie pri Vašom dome.  Je to ďalší vhodný doplnok k záhradným domčekom a záhradným chatkám. Jednoduchá inštalácia. Ozaj sa jej nemusíte báť. Zvládne ju  každý domáci majster a vyžaduje  len základné náradie.

Nadzemný bazén Oceán je dôležité  položiť na spevnenú betónovú v ktorej bude príprava na osadenie bočných železných výstuží.  Betónovú plochu doporučujeme min . 10cm + v miestach kde sa budú umiestnené oceľové vzpery ( 6 kusov) je nutné počítať s masívnejším betónovým základom. K umiestneniu pätiek Vám vopred zašleme pôdorys.

Ošetrenie drevených konštrukcii bazénu

Drevo je z výroby  ošetrené tlakovou  tinktúrou AQUA-STOP po celom povrchu. Každopádne základný ochranný nástrek treba pred montážou ošetriť olejovou farbou na bazény.  Styčnú plochu dreva a základovej dosky je vhodné oddeliť od podkladu  fóliou ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu.

Vlastná montáž rekreačného domáceho bazénu je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

K základnému výrobku je možné si doobjednať  priamo výrobcom doporučenú výkonnú filtráciu a jej drevený kryt – teda skrinku. Ďalej si tiež môžete na bazén doobjednať  solárnu plachtu  či zimné prekrytie . Doporučujeme Vám taktiež  RGB  efektné farebné osvetlenie bazéna , ktoré ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.

Nadzemný bazén Oceán je v prevedeniach bazénovej fólie : modrá -Oceán  , bledá – SandStone, alebo šedá – Grey Stone.

Bazén je možné zapustiť aj do zeme a vytvoriť si tak ešte väčší komfort pri jeho použití. Je však nutné časť v zemi odizolovať mopovou fóliou a drenážnym zásypom po bokoch bazénu. Presný návod je priložený k bazénu.