Rekreačný bazén Sea-B


  • Materiál: Škandinávsky masív – Borovica
  • Rozmer: 607 x 396 x 131cm /45mm
  • Hrúbka materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov
  • Farba bazénovej folie : Oceán – modrá / Saharský piesok -béžová / Grey – šedá
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov

Cena s DPH:

5.690,- EUR -bez filtrácie

5.990,- EUR- komplet s filtráciou

Obsah – štandard: Drevená konštrukcia , lepená bazénová vaňa, kotviace prvky, Skimer napúšťacia šachata, vypúštacia triska, podkladné geotextílie na steny , kotviace skrutky,  vonkajšie drevené schody, chromové vnútorné schody
Obsah –  za príplatok:  Filtračný systém, farebné osvetlenie, letná krycia plachta, zimná krycia plachta , kryty rohov  plastu alebo kov , búdka na príslušenstvo

Rekreačný bazén Sea-B

Rekreačný bazén Sea-B podlhovastého tvaru zakončený  efektnými uhlovými stenami. Je to   plnohodnotný  bazén vhodný na každodenné športové vyžitie pre športovcov a rekreačných plavcov.  Jeho dĺžka 607 cm a konfortná šírka 396 cm  ho predurčuje pri celkovej výške 131cm využívať ako plnohodnotný bazén najmä na každodenné  rekreačné plávanie. Skelet bazénu je už tradične zhotovený s výberového  škandinávskeho dreva – Borovice. Tradičný osemuholníkový tvar s dlhými stredovými stenami je veľmi poskytne dostatok priestoru pre zábavu a aj pre Vaše plavecké tréningy. Taktiež cena ostáva veľmi priaznivá a stále sa jedná  o jedno z cenovo veľmi atraktívnych riešení domáceho plávania.

K rekreačnému plávaniu bazén využije naraz aj viacero osôb. Užijete si v ňom najlepšiu letnú bazénovú párty.  Drevený bazén môžete mať na záhrade, chalupe  a samozrejme ako rodinné kúpanie pri Vašom dome.  Jednoduchá inštalácia. Ozaj sa jej nemusíte báť. Zvládne ju  každý domáci majster a vyžaduje  len základné náradie.

Rekreačný bazén Sea-B je dôležité  položiť na spevnenú betónovú v ktorej bude príprava na osadenie bočných železných výstuží.  Betónovú plochu doporučujeme min 10cm + v miestach kde sa budú umiestnné oceľové vzpery ( 4 kusy) je nutné počítať s masívnejším betónovým základom. K umiestneniu pätiek Vám vopred zašleme pôdorys.

Ošetrenie drevených konštrukcii bazénu

Drevo je z výroby  ošetrené tlakovou  tinktúrou AQUA-STOP po celom povrchu. Každopádne základný ochraný nástrek treba pred montážou ošetriť olejovou farbou na bazény.  Styčnú plochu dreva a základovej dosky je vhodné oddeliť od podkladu  fóliou ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu.

Vlastná montáž rekreačného domáceho bazénu je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

K základnému výrobku je možné si doobjednať výkonnú filtráciu a jej drevený kryt – skrinku. Ďalej si tiež môžete na bazén doobjednať  solárnu plachtu  či zimné prekrytie . Doporučujeme Vám taktiež  RGB  efektné farebné osvetlenie bazéna , ktoré ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.

Rekreačný bazén Sea-B je v prevedeniach bazénovej fólie : modrá -Oceán  , bledá – SandStone, alebo šedá – Grey Stone.

Bazén je možné zapustiť aj do zeme a vytvoriť si tak ešte väčší komfort pri jeho použití. Je však nutné časť v zemi odizolovať mopovou fóliou a drenážnym zásypom po bokoch bazénu. Viac v priloženom návode.