Montovaný bazén Edenn


Montovaný bazén EDENN
Montovaný bazén EDENN
  • Materiál: Škandinávsky masív – Borovica
  • Rozmer: 698x467x138cm /45mm
  • Hrúbka materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov
  • Farba bazénovej folie : Oceán – modrá / Saharský piesok -béžová / Grey – šedá
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov

Cena s DPH:

7.190,- EUR -bez filtrácie

7.490,- EUR- komplet s filtráciou

Obsah – štandard: Drevená konštrukcia , lepená bazénová vaňa, kotviace prvky, Skimer napúšťacia šachata, vypúštacia triska, podkladné geotextílie na steny , kotviace skrutky,  vonkajšie drevené schody, chromované vnútorné schody
Obsah –  za príplatok:  Filtračný systém, farebné osvetlenie, letná krycia plachta, zimná krycia plachta , kryty rohov  plastu alebo kov , búdka na príslušenstvo

Montovaný bazén Edenn

Montovaný bazén Edenn podlhovastého tvaru  je tak ako jeho ďalšie verzie bazénov  zakončený  efektnými uhlovými stenami. Séria plnohodnotných bazénov  sú  vhodné na každodenné športové vyžitie na relax pre športovcov a taktiež aj pre rekreačných plavcov.  Jeho dĺžka 698 cm a ozaj dostatočná šírka 4676 cm  ho predurčuje  pri hĺbke 138cm využívať ako plnohodnotný bazén najmä na každodenné  kondičné rekreačné plávanie. Drevený zrubový skelet bazénu je už tradične zhotovený s výberového  škandinávskeho dreva – Borovice. Osvedčený osemuholníkový tvar s dlhými stredovými stenami poskytne dostatok priestoru pre Vaše plavecké tréningy a zábavu pre Vaše deti. Taktiež cena bazénu  ostáva veľmi priaznivá. Stále sa jedná  o jedno z cenovo veľmi atraktívnych riešení domáceho plávania a kúpania sa.

K rekreačnému plávaniu bazén využije naraz aj viacero osôb. Večer si v ňom užijete najlepšiu letnú bazénovú párty.  Montovaný bazén Edenn môžete mať na záhrade, chalupe  a samozrejme ako rodinné kúpanie pri Vašom dome. Krásne ladí k našim  záhradným domčekom a záhradným chatkám. Jednoduchá je aj samotná  inštalácia. Ozaj sa jej nemusíte báť. Zvládne ju  každý domáci majster a vyžaduje  len základné náradie. Bazén môžete v prípade potreby demontovať a presunúť na iné miesto.

Montovaný bazén Edenn je dôležité  položiť na spevnenú betónovú v ktorej bude príprava na osadenie bočných železných výstuží.  Betónovú plochu doporučujeme min . 10cm + v miestach kde sa budú umiestnené oceľové vzpery ( 6 kusov). Je nutné počítať s masívnejším betónovým základom na umiestnenie pätiek.  K umiestneniu pätiek Vám vopred zašleme pôdorys.

Ošetrenie drevených konštrukcii montovaného bazénu Edenn

Drevo je z výroby predsušené a ošetrené tlakovou  tinktúrou AQUA-STOP po celom povrchu. Každopádne základný ochranný nástrek treba pred montážou ošetriť olejovou farbou na bazény.  Styčnú plochu dreva a základovej dosky je vhodné oddeliť od podkladu  fóliou ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu.

Vlastná montáž rekreačného montovaného bazénu je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

K základnému výrobku je možné si doobjednať  priamo výrobcom doporučenú výkonnú filtráciu a jej drevený kryt. Ďalej si tiež môžete na bazén doobjednať  solárnu plachtu  či zimné prekrytie . Doporučujeme Vám taktiež  RGB  efektné farebné osvetlenie bazéna , ktoré ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.

Montovaný bazén Edenn je v prevedeniach bazénovej fólie : modrá -Oceán  , bledá – SandStone, alebo šedá – Grey Stone.

Bazén je možné zapustiť aj do zeme a vytvoriť si tak ešte väčší komfort pri jeho použití. Je však nutné časť v zemi odizolovať mopovou fóliou a drenážnym zásypom po bokoch bazénu. Presný návod je dodávaný v každom bazéne.