Záhradný montovaný bazén Perla


Záhradný montovaný bazén Perla
Záhradný montovaný bazén Perla
  • Materiál: Škandinávsky masív – Borovica
  • Rozmer: 834x492x138cm /45mm
  • Hrúbka materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov
  • Farba bazénovej folie : Oceán – modrá / Saharský piesok -béžová / Grey – šedá
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov

Cena s DPH:

8.690,- EUR -bez filtrácie

8.900,- EUR- komplet s filtráciou

Záhradný montovaný bazén Perla

Záhradný montovaný bazén Perla je klasický obdĺžnik – kváder a je najväčším. Jednoduchý a vysoko efektný. Nadchne všetkých Vašich priateľov. Je najväčším zo série plnohodnotných bazénov v tvare obdĺžnika. Naše bazény sú  vhodné na každodenné športové rekreačné vyžitie. Na svoje si  v nich prídu  športovci pri rekreačnom tréningu  a všetci rekreačný plavci. Jeho dĺžka rovných úctyhodných 834 cm a šírka 492cm  je vzhľadom na tvar vhodná pre viacerých plavcov naraz, alebo pre veľa šantiacich kúpajúcich sa. Pri celkovej výške  138cm  a hĺbke cca 125 cm bazén môžete využívať ako plnohodnotný bazén najmä na každodenné  kondičné rekreačné plávanie. Záhradný montovaný bazén Perla  má drevený zrubový skelet. Je už tradične zhotovený s výberového  škandinávskeho dreva – Borovice.  Cena bazénu  ostáva veľmi ústretová k zákazníkovi. Stále sa jedná  o jedno  cenovo veľmi atraktívne riešenie domáceho plávania a kúpania sa.

K rekreačnému plávaniu bazén využije takto rozmerný bazén v jednom momente aj viacero osôb. Počas horúceho letného večeru si v ňom užijete najlepšiu letnú bazénovú párty a vybláznite sa pri vodných hrách.  Bazén Perlu môžete mať umiestnenú  na záhrade, chalupe  a samozrejme ako rodinné kúpanie pri Vašom dome. Je to taktiež drevo a perfektne ladí k našim  záhradným domčekom a záhradným chatkám. Ako všetky naše bazény aj Perla  sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou. Ozaj sa jej nemusíte báť. Zvládne ju  každý aj začínajúci domáci majster. Vyžaduje  len základné náradie. Bazén môžete v prípade potreby demontovať a presunúť na iné miesto.

Záhradný montovaný bazén Perla je dôležité  položiť na spevnenú betónovú plochu , v ktorej bude príprava na osadenie bočných železných výstuží.  Betónovú plochu Vám doporučujeme pripraviť  minimálne o sile 10cm + v miestach kde sa budú umiestnené oceľové vzpery ( 10 kusov). Je nutné počítať s masívnejším betónovým základom na umiestnenie pätiek.  K umiestneniu pätiek Vám vopred zašleme pôdorys.

Ošetrenie drevených konštrukcii záhradného montovaného  bazénu Perla

Borovicové drevo je z výroby predsušené a ošetrené tlakovou  tinktúrou AQUA-STOP po celom povrchu. Základný ochranný nástrek treba pred montážou ošetriť olejovou farbou na bazény.  Styčnú plochu dreva a základovej dosky je vhodné oddeliť od podkladu  fóliou, styrodurom ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté v predchádzajúcom texte  – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu  a predĺžia jeho životnosť.

Vlastná montáž záhradného montovaného bazénu Perla je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

K základnému výrobku je možné si doobjednať  priamo výrobcom doporučenú výkonnú filtráciu a jej drevený kryt. Ďalej si tiež môžete na bazén doobjednať  solárnu plachtu  či zimné prekrytie . Doporučujeme Vám taktiež  RGB  efektné farebné osvetlenie Vášho nového bazénu. Farebné svetlo ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.

Záhradný montovaný bazén Perla je v prevedeniach bazénovej fólie : modrá -Oceán  , bledá – SandStone, alebo šedá – Grey Stone.

Bazén je možné zapustiť aj do zeme a vytvoriť si tak ešte väčší komfort pri jeho použití. Je však nutné časť v zemi odizolovať mopovou fóliou a drenážnym zásypom po bokoch bazénu.

adu  fóliou, styrodurom ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté v predchádzajúcom texte  – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu  a predĺžia jeho životnosť.

Vlastná montáž je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

Do skrinky je možné si doobjednať  priamo výrobcom doporučenú výkonnú filtráciu. Doporučujeme Vám taktiež  RGB  efektné farebné osvetlenie Vášho nového bazénu. Farebné svetlo ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.